THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To mu je stigo racun za kreditnu od zene sa skijanja. Ove godine ju je malo pritisnuo da stedi.

[lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


To mu je stigo racun za kreditnu od zene sa skijanja. Ove godine ju je malo pritisnuo da stedi. [lol]

bit će toga još ovih dana, prošle godine su otpuštali manje više svi po par sto kom u ovo doba,
svi skijaju
[wink]

Heaven or Las Vegas

To mu je stigo racun za kreditnu od zene sa skijanja. Ove godine ju je malo pritisnuo da stedi.

Ne, nagradio je sebe i ženu sa jednim lijepim egzotičnim putovanjem nakon odlaska u mirovinu !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


To mu je stigo racun za kreditnu od zene sa skijanja. Ove godine ju je malo pritisnuo da stedi. Ne, nagradio je sebe i ženu sa jednim lijepim egzotičnim putovanjem nakon odlaska u mirovinu !

ošo u mirovinu?

Heaven or Las Vegas

Još se nešto sitno muva u firmi ali čim izaberu novog šefa marketinga ode…..trebo je već od 1.1. kolko sam čuo…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


To mu je stigo racun za kreditnu od zene sa skijanja. Ove godine ju je malo pritisnuo da stedi.

Ne, nagradio je sebe i ženu sa jednim lijepim egzotičnim putovanjem nakon odlaska u mirovinu !

To je prilicno egzoticno putovanje za 700.000 kn.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


To je prilicno egzoticno putovanje za 700.000 kn.

a čuj postoje razne vrste egzotike… možda si čoek odlučio priuštiti nešto ovako ??

http://www.virgingalactic.com/flash.html
[lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


To mu je stigo racun za kreditnu od zene sa skijanja. Ove godine ju je malo pritisnuo da stedi. Ne, nagradio je sebe i ženu sa jednim lijepim egzotičnim putovanjem nakon odlaska u mirovinu !

“Pokoj mu duši” obzirom na nivo marketinga (brz marketinga), mislim da taj čovjek niti ne zna šta je marketing,
štetta što ga Filipec nije umirovio puno ranije.

Još samo da otiđe konzerva od financijskog direktora, biti će bolje.

luki007:

To mu je stigo racun za kreditnu od zene sa skijanja. Ove godine ju je malo pritisnuo da stedi. Ne, nagradio je sebe i ženu sa jednim lijepim egzotičnim putovanjem nakon odlaska u mirovinu !

“Pokoj mu duši” obzirom na nivo marketinga (brz marketinga), mislim da taj čovjek niti ne zna šta je marketing,
štetta što ga Filipec nije umirovio puno ranije.

Još samo da otiđe konzerva od financijskog direktora, biti će bolje.

Ma pusti ti to…
Ima Popović dosta iskustva u marketingu

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


macro: ” luki007: ” To mu je stigo racun za kreditnu od zene sa skijanja. Ove godine ju je malo pritisnuo da stedi. Ne, nagradio je sebe i ženu sa jednim lijepim egzotičnim putovanjem nakon odlaska u mirovinu ! ” “Pokoj mu duši” obzirom na nivo marketinga (brz marketinga), mislim da taj čovjek niti ne zna šta je marketing, štetta što ga Filipec nije umirovio puno ranije. Još samo da otiđe konzerva od financijskog direktora, biti će bolje. ” Ma pusti ti to… Ima Popović dosta iskustva u marketingu

Da, a kada ga je i u kojem to društvu uspio izučiti i primjeniti, molim te stari soc. kadar, ako je marketing=janjetina onda da

Škrt je do bola, zato se je Tehnika i srozala po pitanju kvalitete !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

[color=blue]Što je Tehnika gradila i što gradi?[/color]

[color=blue]Maistra u Rovinju otvara dva nova hotela[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/maistra-u-rovinju-otvara-dva-nova-hotela,7357.html

New Report

Close