THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ivan_Drago: ” Neko u bloku pokupio 750 kom po 10.000kn ” Nešto ne štima s ovom transakcijom. Na gledalici mi je u popisu transakcija, ali je nema u zbroju količine niti ukupnog iznosa protrgovanih dionica. Vjerojatno je transakcija poništena ili greškom zadana.

Sve je ok.
Kolko sam skuzio na gledalici (imam ju i ja) blok se nikad ne vidi po prometu, vidi se samo transakcija.
Gledaj na ZSE, tamo sluzbeno objave blok promet.
Skrolaj do dolje i vidjet ces sve blok promete.

Vaš link

tako je , na zse su redovni, blok i institucionalni prometi odvojeni svak za sebe

Scio me nihil scire

[cry] šmrc…

znači danas opet “idemo d(o)lje”


[cry] šmrc… znači danas opet “idemo d(o)lje”

Upravo kontra.

idemo dolje idemo. I još neko vrijeme tako, a valjda će onda sve ići gore ili na gore [undecid]

Nevjerojatno kako netko prodaje na ovoj razini i u ovim prilikama, a možda mu je i nužda tko zna, ne vidim drugog razloga.

Žao mi je što Uprava ne reagira obranom, ako vjeruju u svoju vrijednost i dostignuća,onda bi bar u ovakvim situacijama morali reagirati.

žalosna situacija. Gledam da sam natovario se po 11.850,00 kn a sada je ispod 10 tk

k/p na zatvaranju 39/860
.
no, možda se sutra sentiment promijeni.
a ako ne, možda postoje loše vijesti kojih nismo svjesni.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Što je sa Tehnikinim zabranama?


Što je sa Tehnikinim zabranama?

kakvim??

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Što je sa Tehnikinim zabranama?

Ne postoje.


k/p na zatvaranju 39/860 . no, možda se sutra sentiment promijeni. a ako ne, možda postoje loše vijesti kojih nismo svjesni.

Ne, kolega odraz pada cijene dionice Tehnike je uvjetovan padom cjelokupnog tržišta.

New Report

Close