THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


janlana: ” Tako se brane plave boje ! “Veliki promet” a nema strašljivaca ! ” o kojem fondu govorimo i odakleta info….ne vidim u top 10 da hpb..povečava udio..

ne znam da li se radi o hpb-u ili kome ali 4.1. je prijavljena blok transakcija na 11300 od 450 komada,
prije toga 18.12 blokovi ukupno 2300 kom (pbz otpustio) u rangu 11000-11200, ovih 450 od petka ce se mozda vidjeti u ponedjeljak ili utorak na top 10

Heaven or Las Vegas

Kupnja/prodaja……189/708 komada….hm.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ne izgleda najbolje!!!

To biće prodaju direktori koji dobivaju svake godine pa tako su dobili
i ove svaki po 100 dionica za Božić ( Provjereno! ), tek toliko da si kupe poneki lokal ili odu na kakvo egzotično putovanje( i ovo je provjereno!)….

Biće još jeftine Tehnike na žalost……[bye]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ne izgleda najbolje!!!

izgleda isto kao i prije par sati

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


To biće prodaju direktori koji dobivaju svake godine pa tako su dobili i ove svaki po 100 dionica za Božić ( Provjereno! ), tek toliko da si kupe poneki lokal ili odu na kakvo egzotično putovanje( i ovo je provjereno!)…. Biće još jeftine Tehnike na žalost……[bye]

Nažalost moram te razočarati, da imaš krivu inf. ili lažeš.
Prvo bonusi su već dobili i to u periodu od 20.12.2007.-2.1.2008. i to nisu bile dionice, nego cash na račun ( slangom kazano ).
Ne bi se čudio da za vrijeme ove rasprodaje kupe određen broj dionica.
Bolje je kolega biti iskren, nego navlačiti okolo ljude.

Ulažite u znanje.

Nažalost moram te razočarati, da imaš krivu inf. ili lažeš.
Prvo bonusi su već dobili i to u periodu od 20.12.2007.-2.1.2008. i to nisu bile dionice, nego cash na račun ( slangom kazano ).
Ne bi se čudio da za vrijeme ove rasprodaje kupe određen broj dionica.
Bolje je kolega biti iskren, nego navlačiti okolo ljude.

Poslao sam Vam PM kolega !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Nažalost moram te razočarati, da imaš krivu inf. ili lažeš. Prvo bonusi su već dobili i to u periodu od 20.12.2007.-2.1.2008. i to nisu bile dionice, nego cash na račun ( slangom kazano ). Ne bi se čudio da za vrijeme ove rasprodaje kupe određen broj dionica. Bolje je kolega biti iskren, nego navlačiti okolo ljude. Poslao sam Vam PM kolega !

Vidio sam.
Provjeriti ću.

luki007:

To biće prodaju direktori koji dobivaju svake godine pa tako su dobili i ove svaki po 100 dionica za Božić ( Provjereno! ), tek toliko da si kupe poneki lokal ili odu na kakvo egzotično putovanje( i ovo je provjereno!)…. Biće još jeftine Tehnike na žalost……[bye]

Nažalost moram te razočarati, da imaš krivu inf. ili lažeš.
Prvo bonusi su već dobili i to u periodu od 20.12.2007.-2.1.2008. i to nisu bile dionice, nego cash na račun ( slangom kazano ).
Ne bi se čudio da za vrijeme ove rasprodaje kupe određen broj dionica.
Bolje je kolega biti iskren, nego navlačiti okolo ljude.

Ulažite u znanje.

Slažem se sa matrixom!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


markoc5: ” janlana: ” Tako se brane plave boje ! “Veliki promet” a nema strašljivaca ! ” o kojem fondu govorimo i odakleta info….ne vidim u top 10 da hpb..povečava udio.. ” ne znam da li se radi o hpb-u ili kome ali 4.1. je prijavljena blok transakcija na 11300 od 450 komada, prije toga 18.12 blokovi ukupno 2300 kom (pbz otpustio) u rangu 11000-11200, ovih 450 od petka ce se mozda vidjeti u ponedjeljak ili utorak na top 10

9.1.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. 19.452 10,27 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 8.365 4,42 Skrb. račun -450
4. FILIPEC FILIP 5.069 2,68 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 4.983 2,63 Skrb. račun
6. POPOVIĆ DAVORIN 3.914 2,07 Osnovni račun
7. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 3.783 2,00 Skrb. račun
8. FILIPOVIĆ FRANJO 3.542 1,87 Osnovni račun
9. MULOVIĆ BESALET 2.526 1,33 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.015 1,06 Skrb. račun
Ukupno: 48,32

ukupno 2300+450 prošlo u blok transakcijama u par tjedana, netko baš ne želi da ga se vidi u top 10

Heaven or Las Vegas

Ja bih rado da me se vidi u top 10 [lol]

_________________________________________________
“Quick! The Borg are comming, look useless!”

Dokupio danas nešto tehnike, kad ono krenulo istresanje (prošlo nekoliko desetaka komada po bidu) [angry]

Ima možda netko neku info da li se što dešava? Već bi bilo vrijeme da krenemo malo i prema gore [tongue]

New Report

Close