THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledam i samo čekam kad će netko opaliti po prodaji.
Možda fondovi pomognu.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo ga na, opalili fondovi po prodaji.
Što nisam ranije rekao.[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Stojić je istaknuo građevinski i energetski sektor. Čini mi se da je pri tome mislio prvenstveno na IGH i Dalekovod ali ni za Tehniku se ja ne bojim. Jedino mi se čini da ste se svi malo požurili. Ne može ni Tehnika rasti dok sve drugo stoji ali daći će i bolja vremena. Strpljenje je vrlina!!!

Prvenstveno je mislio na INGRU i da će ona nastaviti svoj spektakularni rast.Ali naravnp i ostali građevinari.

Eto malo grafike na ekranu. TA.
A mogli bi malo i izroniti iz te cijene koja se drži već pola godine, a bar prije 1Q ako ništa drugo, koji će biti
po svemu sudeći zbog svih poslova jako dobar.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

PBZ je prebacio 2300 komada 18.12. na svoj mirovinski fond a nisam siguran da ni Erste to nije napravio .

Fala Stojiću na podršci građevinarima , mislim da ima još dana do Nove Godine , bili bi mi opet na 12 K .

Ovak bumo do 3 KRALJA !

THNK je vrlo slaba na prodaji…
kak izgleda ubrzo smo na starim dobrim razinama od preko 12 000kn![thumbsup]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


PBZ je prebacio 2300 komada 18.12. na svoj mirovinski fond a nisam siguran da ni Erste to nije napravio . Fala Stojiću na podršci građevinarima , mislim da ima još dana do Nove Godine , bili bi mi opet na 12 K . Ovak bumo do 3 KRALJA !

izgleda da nije baš prebacio svih 2300 na svoje mirovince, jer da je onda bi bili vidljivi u top 10

Heaven or Las Vegas


Prvenstveno je mislio na INGRU i da će ona nastaviti svoj spektakularni rast.Ali naravnp i ostali građevinari.

Slažem se da je i Ingra bila u mislima ali da je baš prvenstveno ona nisam baš siguran.
Nego ja sam post napisao prvenstveno s namjerom da malo smirim euforiju pa da ljudi malo stanu na loptu a ne pod svaku cijenu u kupnju jer žurbe nema. Neće Tehnika sama skočiti-čekati će cijelo tržište, a onda tko zna.[proud]

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Milijunas:

Prvenstveno je mislio na INGRU i da će ona nastaviti svoj spektakularni rast.Ali naravnp i ostali građevinari.

Slažem se da je i Ingra bila u mislima ali da je baš prvenstveno ona nisam baš siguran.
Nego ja sam post napisao prvenstveno s namjerom da malo smirim euforiju pa da ljudi malo stanu na loptu a ne pod svaku cijenu u kupnju jer žurbe nema. Neće Tehnika sama skočiti-čekati će cijelo tržište, a onda tko zna.[proud]


Ne bih rekao da će čekati tržište, nego će već do slijedećeg skoka dignuti cijenu.
U velikom zaostatku je za sektorom.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kolega ja znam da ona vrijedi više nego se sada trži ali kao i uvijek do sada na našem malom tržištu nije bitno jedino dali to zbilja vrijedi nego dali krupnom kapitalu odgovara rast. Mislim da smo u nekom prelaznom razdoblju kad smo svi ni simo ni tamo. Puno je faktora još ne riješeno pa zato mislim da ćemo još (barem kratko) biti tu.
Ipak čini se i meni da je trend okrenuo ali intenzitet mi je još uvijek upitan.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Opa! 100 komada.

Cijena Količina Vrijeme
11.500,00 24 14:55:43
11.500,00 1 14:55:43
11.500,00 5 14:55:43
11.499,00 5 14:55:43
11.495,00 5 14:55:43
11.494,00 3 14:55:43
11.449,00 1 14:55:43
11.448,00 1 14:55:43
11.429,71 2 14:55:43
11.250,00 15 14:55:43
11.250,00 15 14:55:43
11.250,00 15 14:55:43
11.250,00 8 14:55:43

There is nothing more dangerous than a wounded mosquito

Svim dioničarima Tehnike ,Sretna Nova godina 2008 i sve najbolje njima i njihovim obiteljima ,puno uspjeha u ulaganjima i nadprosječnih prihoda , zdravlje i sreća se podrazumijev.
lijepi pozdrav svima

New Report

Close