THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tolko grade na sve strane da za sada nije to uopće potrebno navoditi.
Osim toga ima na prijašnjim postovima , matrix nam to redovito postavlja i hvala mu .

Već bi bilo vrijeme da odemo iznad 11 K . Ko neka brana u zadnje vrijeme al
“PROZOR MORA PASTI ”

Dobro je , betoniramo se na 11 K .
Mogli bi uskoro imati promjene u top 10 pa da vidimo koji mirovinac ulazi .

Upecao sam danas nešto na 10.6k kuna, ali mislim da je to čista sreća.
Sutra ulazim još, malo po malo. Očekuje se kod THNK-e da dođe na prosjek sektora po fundamentima.
A projekti koji su ugovoreni su veliki.[thumbsup]

Tehnika u Rovinju gradi luksuzni Maistrin hotel Monte Mulini
Hotel s pet zvjezdica vrijedan je 145,5 milijuna kuna, a gradnja bi trebala biti završena do srpnja 2008.
Tehnika je dobila posao izgradnje hotela Monte Mulini u Rovinju vrijedan 145,5 milijuna kuna, koji se gradi u sklopu investicijskog ciklusa Maistre. Hotel bi prema ugovoru koji su potpisali direktor Tehnike Filip Filipec i direktor investicija Adris grupe Damir Vanđelić trebao biti gotov i stavljen u funkciju već do 30. lipnja sljedeće godine. Hotel će biti kategoriziran sa pet zvjezdica i imat će 102 sobe i 16 apartmana, a nalazi se na mjestu istoimenog starog hotela. Hotel će imati bazene i wellnes kompleks.
Pravo građenja
“Iako je ugovor potpisan, radovi neće početi do siječanja sljedeće godine jer još traje rušenje i priprema terena. Za hotel Monte Mulini riješili smo probleme sa zemljištem tako što nam je grad Rovinj dao pravo građenja …itd

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Centar Zvonimir

Na površini od 30 tisuća četvornih metara između ulica Ljudevita Posavskog, Branimirove, Zavrtnice i Crvenog križa (područje bivše Uljare) gradi se veliki stambeno-poslovni kompleks Centar Zvonimir. Na parceli od 28.000 m2 tvrtka Tehnika izgradit će 6 zgrada sa oko 700 stanova, poslovnim prostorima, dječjim vrtićem te pratećom infrastrukturom. Prva zgrada je u visokom stadiju izgradnje, a svi stanovi u njoj su već rasprodani.
Zgrada u kojoj su bile smještene strojarnica i kotlovnica bivše tvornice ulja, koja se nalazi usred budućeg kompleksa, primjer je industrijske arhitekture s početka 20. stoljeća i bit će sačuvana u cjelini, a Grad Zagreb je najavio da bi mogao otkupiti zgradu i prenamijeniti je u centar za mlade. Investitor je tvrtka Tehnika. Više informacija: http://www.tehnika.hr

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ima li novih projekata i poslova?

kUD ČEŠ VIŠE ???????

Danas navodi ovdje na poslovnom firme u koje će mirovinci ulagati i nije naveo Tehniku , a sa
nama su krenuli prekjučer i prvo ulaganje im je bilo tu .

Dajte – novinari – pazite kaj pišete i donosite informacije na temelju činjenica a ne rekla -kazala ili
navodno “se čuje iz izvora ”

Dakle TEHNIKA zadovoljava sve uvjete propisane od Hanfe za ulaganje u JDD i tu su krenuli također .

Ja čekam sa veseljem THNK sa godišnjim izvještajom! [smiley]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


Ja čekam sa veseljem THNK sa godišnjim izvještajom! [smiley]

Uopće ne sumnjam da će godišnje izvješće biti vrlo dobro, jer naprosto, kontinuirano ostvaruju odlične rezultete, ulažući u investicije i druge kompanije.

Budućnost je pred Tehnikom, te nas sve očekuje jedna ‘ obostrana’ suradnja, ukoliko ćemo biti njezini dioničari, te u svrhu toga materijalno profitirati.

Glavni analitičar Hypo-Alpe-Adria banke Hrvoje Stojić u sljedećoj godini opet na vrhu vidi građevinski sektor. Taj sektor nije dosegnuo vrhunac, jer nakon cestogradnje uslijedit će intenzivnije investicije u željezničku infrastrukturu i u elektroprivredu, što će građevinskim tvrtkama donijeti niz značajnih poslova. Dobre razvojne mogućnosti Stojić vidi i u nekim područjima trgovine.

Tu vas čekam !

Stojić je istaknuo građevinski i energetski sektor. Čini mi se da je pri tome mislio prvenstveno na IGH i Dalekovod ali ni za Tehniku se ja ne bojim. Jedino mi se čini da ste se svi malo požurili. Ne može ni Tehnika rasti dok sve drugo stoji ali daći će i bolja vremena. Strpljenje je vrlina!!!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Stojić je istaknuo građevinski i energetski sektor. Čini mi se da je pri tome mislio prvenstveno na IGH i Dalekovod ali ni za Tehniku se ja ne bojim. Jedino mi se čini da ste se svi malo požurili. Ne može ni Tehnika rasti dok sve drugo stoji ali daći će i bolja vremena. Strpljenje je vrlina!!!

Budemo vidjeli koliko će se čekati, s obzirom na ulazak fondova prije neki dan.
Ja još malo dokupio danas po 10.8k kuna, izvrsna cijena.
Znakovito je da je cijena prje neki dan otišla do 11.5k kuna.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

21.12.2007
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. 19.452 10,27 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 8.815 4,65 Skrb. račun -2300
4. FILIPEC FILIP 5.069 2,68 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 4.983 2,63 Skrb. račun -400
6. POPOVIĆ DAVORIN 3.914 2,07 Osnovni račun
7. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 3.783 2,00 Skrb. račun
8. FILIPOVIĆ FRANJO 3.542 1,87 Osnovni račun
9. MULOVIĆ BESALET 2.526 1,33 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.015 1,06 Skrb. račun
Ukupno: 48,55

očekivano,
Erste i PBZ prebacuju na svoje mirovince, možda se koji i pojavi u top 10
[cool]

Heaven or Las Vegas

New Report

Close