THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemogu vjerovat da je netko prodao 27 kom po 9 500

Sad se vidi snaga margin kredita! (ili dajte pare ili vam bumo prodali založene dionice!)
Opet sa druge strane netko će dobro omastiti brk kad se THNK vrati na svoju staru opće poznatu cijenu

a to je cca 12 000

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


Nemogu vjerovat da je netko prodao 27 kom po 9 500 Sad se vidi snaga margin kredita! (ili dajte pare ili vam bumo prodali založene dionice!) Opet sa druge strane netko će dobro omastiti brk kad se THNK vrati na svoju staru opće poznatu cijenu a to je cca 12 000

slažemse u potpunosti i ne samo to već mislim da banke sme na malim prometima provociraju pad cijene kako bi se njihovi fondovi jeftino uz diskont (20% margin cool ) domogli kvalitetnih dionica.
Nazovimo to kao “margin kredit kao alat u službi banak i njihovih fondova , a na štetu lakovjernih korisnika margin kredita.

19.11.2007
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. 19.433 10,26 Osnovni račun +60
3. PBZ D.D. 10.576 5,58 Skrb. račun
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 5.383 2,84 Skrb. račun
5. FILIPEC FILIP 5.069 2,68 Osnovni račun
6. POPOVIĆ DAVORIN 3.914 2,07 Osnovni račun
7. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 3.783 2,00 Skrb. račun
8. FILIPOVIĆ FRANJO 3.542 1,87 Osnovni račun
9. MULOVIĆ BESALET 2.526 1,33 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.015 1,06 Skrb. račun
Ukupno: 49,68
[smiley11]

Heaven or Las Vegas


neno: ” Nemogu vjerovat da je netko prodao 27 kom po 9 500 Sad se vidi snaga margin kredita! (ili dajte pare ili vam bumo prodali založene dionice!) Opet sa druge strane netko će dobro omastiti brk kad se THNK vrati na svoju staru opće poznatu cijenu a to je cca 12 000 ” slažemse u potpunosti i ne samo to već mislim da banke sme na malim prometima provociraju pad cijene kako bi se njihovi fondovi jeftino uz diskont (20% margin cool ) domogli kvalitetnih dionica. Nazovimo to kao “margin kredit kao alat u službi banak i njihovih fondova , a na štetu lakovjernih korisnika margin kredita.

A kak znamo da je to prodaja zbog margina ?

Gledajte to ovak : ja kupio po 5170 80 komada .
da sam danas prodao po 9900 imao bih 86 % zarade i još uvijek imam tu mogućnost .
Onda kupujem na ovoj totalnoj ludnici od rasprodaje i to cijeli tjedan i dobivam
masu dionica po bagateli .

Jel bih bio lud da sada to napravim ?

ALI NEĆUUUU, JER NEDAM NAŠU TEHNIKU !!!


macro: ” neno: ” Nemogu vjerovat da je netko prodao 27 kom po 9 500 Sad se vidi snaga margin kredita! (ili dajte pare ili vam bumo prodali založene dionice!) Opet sa druge strane netko će dobro omastiti brk kad se THNK vrati na svoju staru opće poznatu cijenu a to je cca 12 000 ” slažemse u potpunosti i ne samo to već mislim da banke sme na malim prometima provociraju pad cijene kako bi se njihovi fondovi jeftino uz diskont (20% margin cool ) domogli kvalitetnih dionica. Nazovimo to kao “margin kredit kao alat u službi banak i njihovih fondova , a na štetu lakovjernih korisnika margin kredita. ” A kak znamo da je to prodaja zbog margina ? Gledajte to ovak : ja kupio po 5170 80 komada . da sam danas prodao po 9900 imao bih 86 % zarade i još uvijek imam tu mogućnost . Onda kupujem na ovoj totalnoj ludnici od rasprodaje i to cijeli tjedan i dobivam masu dionica po bagateli . Jel bih bio lud da sada to napravim ? ALI NEĆUUUU, JER NEDAM NAŠU TEHNIKU !!!

da slažem se kolega sa Vašom teorijom u potpunosti samo Vi očito ne trebate prodavati ,a marginalac nema više sape pa mora jer mu to traži banka

Imate FI 3q

http://www.zse.hr/financ/THNK-fin2007-3Q.xls

No respect


Imate FI 3q http://www.zse.hr/financ/THNK-fin2007-3Q.xls

thnx SLK, izvješće po meni odlično, povećanje book-a +10%
dobit veće i kumulativno i u kvartalu
[smiley2]

Heaven or Las Vegas

Janlana ajde mi molim te prodaj bar 3 kom po 8056kn[smiley2]

Matrx90 ti?

Duster?

Ideš?

a možemo se dogovoriti za veće količine mimo burze…[smiley2][smiley2][smiley2]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

E, ovo je pravi market making. Minimalno mi vrijedi 9.500,00 kn-a i sve po toj cijeni mi je povoljno bez obzira na tržište u cjelini.

još smo na nuli…nemreš vjerovati…zakasnili su sa izvješčem tjedan dana…jeeeeeeeiga….[smiley1]
i ovako je dobro, ali neče dugo, bojim se…

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


SLK: ” Imate FI 3q http://www.zse.hr/financ/THNK-fin2007-3Q.xls ” thnx SLK, izvješće po meni odlično, povećanje book-a +10% dobit veće i kumulativno i u kvartalu [smiley2]

Ovo je super i ne samo dobit već i Aktiva u plus za cca 200mil.kn u odnosu na razdoblje prošle god., zajedno sa povečanjem kapitala, naprosto krasno.Konačno jedan dobar potez Uprave

Vjerovali smo u TEHNIKU i sada se je to potvrdilo, još samo da to varolizira tržište i srca ispunjena, ali ipak bi trebali poraditi na managemmentu kao i fina. marketingu sa jednom dokapitalizacijom.(nikad zadovoljan)

Pozdrav svim TEHNIKA-investitorima ma gdje bili


Janlana ajde mi molim te prodaj bar 3 kom po 8056kn[smiley2] Matrx90 ti? Duster? Ideš? a možemo se dogovoriti za veće količine mimo burze…[smiley2][smiley2][smiley2]

Ne hvala.

New Report

Close