THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemoj ulagati.Nipošto,to nema smisla…

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Ja sam danas dokupio pa ćemo vidjeti….

Uskoro rezultati, predviđanja.

Za sada se krećemo oko 11K.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

13.11.2007
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. 19.373 10,23 Osnovni račun +14
3. PBZ D.D. 10.576 5,58 Skrb. račun
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 5.383 2,84 Skrb. račun
5. FILIPEC FILIP 5.069 2,68 Osnovni račun
6. POPOVIĆ DAVORIN 3.914 2,07 Osnovni račun
7. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 3.783 2,00 Skrb. račun
8. FILIPOVIĆ FRANJO 3.542 1,87 Osnovni račun
9. MULOVIĆ BESALET 2.526 1,33 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.015 1,06 Skrb. račun
Ukupno: 49,65

Heaven or Las Vegas

Nema straha !!!!!!!!!

Može mali kviz?

-tko je gradio novu zgradu Hrv. kontrole zračne plovidbe na aerodromu 2004-2006??????- TEHNIKA

-tko će graditi aerodrom i kongresni centar (danas spominjan u Jutarnjem-Mesić i Bandić) ???????


Nema straha !!!!!!!!! Može mali kviz? -tko je gradio novu zgradu Hrv. kontrole zračne plovidbe na aerodromu 2004-2006??????- TEHNIKA -tko će graditi aerodrom i kongresni centar (danas spominjan u Jutarnjem-Mesić i Bandić) ???????

Tko ?

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


macro: ” Nema straha !!!!!!!!! Može mali kviz? -tko je gradio novu zgradu Hrv. kontrole zračne plovidbe na aerodromu 2004-2006??????- TEHNIKA -tko će graditi aerodrom i kongresni centar (danas spominjan u Jutarnjem-Mesić i Bandić) ??????? ” Tko ?

Ingra ?

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

nekako mi se čini da ovo ima nekakve veze sa ovom temom, ispravite me ako griješim:

ZAGREBAČKI GRADSKI PRORAČUNU 2008.
Bandiću 7,35 milijardi kuna

Zagreb bi sljedeće godine trebao imati 500 milijuna kuna više u proračunu
Proračun Grada Zagreba za 2008. prema prijedlogu Gradskog poglavarstva, iznesenom na današnjoj sjednici, trebao bi iznositi 7,35 milijardi kuna. Od tog iznosa 7,15 milijardi bit će namaknuto od raznih prihoda i poreza, a 200 milijuna zaduživanjem. Proračun za 2008. veći je za oko 500 milijuna kuna od proračuna za ovu godinu.

“Smatram da je proračun ostvariv uz pomoć Holdinga. Da bismo napravili i izgradili sve što želimo optimalan proračun bi trebao biti oko 10 milijardi kuna”, rekao je Slavko Kojić, pročelnik Gradskog ureda za financije. Najveći korisnici proračunskih sredstava su Gradski ured za gospodarstvo, Gradski ured za obrazovanje, kulturu i šport i Gradski ured za prostorno uređenje, zaštitu okoliša, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet.

U 2008. Zagreb će se zadužiti za trećinu više nego u ovoj godini, tj. za 50 milijuna kuna više. O prijedlogu proračuna Gradske skupštine Grada Zagreba trebala bi raspravljati krajem mjeseca.

Heaven or Las Vegas

Pocelo je ,ali sad ce samo prema gore 22 000sigurno[smiley8]
13.11.2007
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. 19.373 10,23 Osnovni račun +14…………………
3. PBZ D.D. 10.576 5,58 Skrb. račun

Imao sam i imacu,ali samo sa ljudima[color=blue][/color]

Vjerovao sam i vjerujem u TEHNIKU-dugoročno , ali koja je konzerva ta Uprava I NO , Filipec bi morao biti osim managera i VIZIONAR, malo mi je premlad za konzervativca, ili mu je došla “mala snaga”.

Intersantni su oni oko njega, sve neka neoportuna GERIJATRIJA koja je bespogovorno suglasna sa bilo čime samo da se ne dira u okvire njihovih beneficija i u fond reprezentacije dok uskoro ne odu u penziju. Nisu ni svijesni koliko im Companija vrijedi, da se bar koji promil ugledaju na INGRA-u , sve više me podsječaju na državnu firmu INA-u.
Hvala. Pozdrav.
P.S. molim osebujno članstvo ovog Foruma za mišljenje.


Vjerovao sam i vjerujem u TEHNIKU-dugoročno , ali koja je konzerva ta Uprava I NO , Filipec bi morao biti osim managera i VIZIONAR, malo mi je premlad za konzervativca, ili mu je došla “mala snaga”. Intersantni su oni oko njega, sve neka neoportuna GERIJATRIJA koja je bespogovorno suglasna sa bilo čime samo da se ne dira u okvire njihovih beneficija i u fond reprezentacije dok uskoro ne odu u penziju. Nisu ni svijesni koliko im Companija vrijedi, da se bar koji promil ugledaju na INGRA-u , sve više me podsječaju na državnu firmu INA-u. Hvala. Pozdrav. P.S. molim osebujno članstvo ovog Foruma za mišljenje.

Isitina je da bi trebali pomladiti Upravu, sa stručnjacima u ovome sektoru, no teško je očekivati za sada neke velike promjene, barem ne do kraja desetljeća, moje mišljenje.
Zmjeram im što ne ulažu u marketing i javnu promidžbu kao Ingra, jer bi onda znatno bolje kotirali na burzi.


Ja sam danas dokupio pa ćemo vidjeti….

malo ste pozurili s kupnjom jer gradevinari ce sigurno ponajviše padati alo nam se u ponedjeljak zacrveni, mislim u vladi 26.-oga

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close