THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


matrix90: ” Kolega nemojte birati krive izraze u krivo vrijeme. Moja preporuka. ” Kako mislite? Taj čas je tako bilo na Mosticu.

Da, ali kažem da trenutno stanje zna zavarati čovjeka.


Da, ali kažem da trenutno stanje zna zavarati čovjeka.

Ponekad bi mi bilo bolje da ne sjedim uz računalo.[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


matrix90: ” Da, ali kažem da trenutno stanje zna zavarati čovjeka. ” Ponekad bi mi bilo bolje da ne sjedim uz računalo.[smiley2]

Kolega nije stvar u tome, već ; treba uzeti u obzir mnoge druge stvari osim trenutne k/p.

Slažem se, već sam ih uzeo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Slažem se, već sam ih uzeo.

Ne znam kolega, no u svakom slučaju vrlo zanimljiva dionica…

Moze li netko stavit K/P hvala.
Ne znam kolega, no u svakom slučaju vrlo zanimljiva dionica te kako zanimljiva[smiley11][smiley11]

Imao sam i imacu,ali samo sa ljudima[color=blue][/color]

Nema benzina izgleda za preko 12.200. Ceka se izvjesce…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. 19.359 10,22 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 10.414 5,50 Skrb. račun +19
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 5.383 2,84 Skrb. račun
5. FILIPEC FILIP 5.069 2,68 Osnovni račun
6. POPOVIĆ DAVORIN 3.914 2,07 Osnovni račun
7. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 3.783 2,00 Skrb. račun
8. FILIPOVIĆ FRANJO 3.542 1,87 Osnovni račun
9. MULOVIĆ BESALET 2.526 1,33 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.015 1,06 Skrb. račun
Ukupno: 49,56

iz mog skromnog iskustva na ovoj dionici rekao bih da nam nedostaje prodavača voljnih prodati na razinama 12200-12300, bez prometa od barem 10M na tim razinama ne idemo nikud[smiley16]
da Vi skupljate da li bi lupili po asku i za 3,5-4M počistili svu prodaju (uz veliki rast cijene) ili jednostavno pričekali?[smiley1]

Heaven or Las Vegas

Malo po malo pa se nadokupljuje, ali gledam stranicu i nevjerujem kako moćna, jel neko prošao pored tog novog kompleksa kojeg gradi Tehnika:

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Malo po malo pa se nadokupljuje, ali gledam stranicu i nevjerujem kako moćna, jel neko prošao pored tog novog kompleksa kojeg gradi Tehnika: Vaš link

kojeg novog kompleksa?

Heaven or Las Vegas

Vala ja ušao danas… pratio sam pomalo Tehniku i čini mi se strašno potentna firma. Nemojte brinuti što cijena ide gore dolje. Ja gledam više dugoročno i s veseljem očekujem svaki FI. Eto pozdrav od mene za prvo javljanje.


Vala ja ušao danas… pratio sam pomalo Tehniku i čini mi se strašno potentna firma. Nemojte brinuti što cijena ide gore dolje. Ja gledam više dugoročno i s veseljem očekujem svaki FI. Eto pozdrav od mene za prvo javljanje.

welcome[smiley2]

Heaven or Las Vegas

New Report

Close