THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Osim toga mislim da bi jedno lijepo izvješće anuliralo donekle i poljuljanu vjeru dioničara u firmu i vratilo ugled firmi koji je poljuljan nesretnom Kupskom, iako tu thnk neće imati nekih značajnih financijskih troškova, sve će platit osiguranje….

Da, mislim da stvarno tehnici ne treba jos jedno lose izvjesce. DLKV bi se i izvukao sa jos jednim losim izvjescem, ali THNK… Ne bi bilo dobro. Anyway, THNK daje konsolidirano i obicno izadje u zadnji cas. Znaci oko 15.11. bi trebalo?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Znaci oko 15.11. bi trebalo?

Tak negdje uvijek kasne s tim
Trebamo to jedno dobro izvješće ko žedni vodu

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Znaci oko 15.11. bi trebalo?

Tak negdje uvijek kasne s tim
Trebamo to jedno dobro izvješće ko žedni vodu

Anyway, bas me interesira oce probit resistance na 12.000 prije izvjesca. Tu su se koplja lomila zadnjih mjeseci.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Anyway, bas me interesira oce probit resistance na 12.500 prije izvjesca. Tu su se koplja lomila zadnjih mjeseci.

Mislim da oko toga neće biti problema kolega
Pa pogledajte sektor kolko je narasao, gdje su njihova izvješća i jesu li ona razlog njihovog tako velikog unaprijed odrađenog rasta, nebi rekao
Kaj bude bude

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ako opet naprave revalorizaciju book će biti [smiley2]
s obzirom na dovršene poslove svakako bi trebali preko prošlogodišnje dobiti,
prošle godine je “kupljen” Kirby tj firma koja je bila vlasnik zemljišta Zagrebačka-Mercator,
ako se nevaram to ove godine ide u naplatu btw Kirby je plaćen 24M,
ove godine je dug znatno smanjen vjerojatno zbog onih 30M naplaćenih od države,
puno se ulagalo u kamione i tehniku, samim tim će imati manje troškove outsource-inga

bilo kako bilo možda 3Q bude dobar, ali godišnji će biti odličan[smiley2]

Heaven or Las Vegas

Kaze TA da ce biti zestoka borba [smiley1].
Lize gornji bolinger, RSI u overbought, chaikin money flow u silaznoj putanji. otpor na cca. 12k, podrska na 10k. Onako od oka.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Kaze TA da ce biti zestoka borba [smiley1]. Lize gornji bolinger, RSI u overbought, chaikin money flow u silaznoj putanji. otpor na cca. 12k, podrska na 10k. Onako od oka.

hebo TA, to na ovom tickeru ne pali, slično je bilo na 8500, tamo smo zapeli i onda katapult na tada previsokih 12k, jedno je sigurno gledao sam ingru na 19300 (tada 3thnk=1ingr) i kobnog ponedjeljka kad je sa 22 krenulo [smiley16]

takve greške se rade samo jednom, problem je u tome da ako prodam nikad ju više neću kupit na višoj cijeni,
pad puno lakše podnosim nego neostvarenu dobit tamo gdje sam siguran u nju[smiley2]

Heaven or Las Vegas

Može biti a opet i nemora ovisi kak će im taj tren pasat tak si budu narihtali, govorim o izvješću, iako sam gotovo uvjeren da će im sad odgovarat da ono bude dobro da vrate poljuljano povjerenje dioničara u firmu nesretnim događajima oko Kupske, ipak su oni d.d. kaj ne….

No ja govorim o tome da moramo stići druge firme za kojima je Thnk neopravdano zaostala zbog Kupske, a to uopće nema veze s izvješćem…………niti su te druge firme iz branše ostvarile takav rast zbog izvješća

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Kaze TA da ce biti zestoka borba

Nemoj to gledat kod Tehnike!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

12-sij-07 13598153,20
19-lis-07 7742006,61
30-svi-07 7464104,01
09-svi-07 7245697,95
24-ruj-07 6431800,58
16-svi-07 6132440,72
12-lis-07 5459219,27

par najjačih prometa THNK ikad, današnji dan drugi najjači promet, siguran sam da bi danas bio i puno jači da je bilo više volontera na prodaji po 12200

Heaven or Las Vegas

par najjačih prometa THNK ikad, današnji dan drugi najjači promet, siguran sam da bi danas bio i puno jači da je bilo više volontera na prodaji po 12200

Zaboravili ste reći kolega i to da su bili praćeni onim famoznim skokovima cijene……[smiley1][smiley2]
Bbw, uskoro stižu i neke exkluzivne vijesti, norm. ne kopy-paste iz novina, već one prave bondovske!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

deimos:

Kaze TA da ce biti zestoka borba [smiley1]. Lize gornji bolinger, RSI u overbought, chaikin money flow u silaznoj putanji. otpor na cca. 12k, podrska na 10k. Onako od oka.

hebo TA, to na ovom tickeru ne pali, slično je bilo na 8500, tamo smo zapeli i onda katapult na tada previsokih 12k, jedno je sigurno gledao sam ingru na 19300 (tada 3thnk=1ingr) i kobnog ponedjeljka kad je sa 22 krenulo [smiley16]

Ma ni ja ne vjerujem previse, ali na 8.500 daje “buy” signal. [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close