THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. 19.293 10,18 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 10.045 5,30 Skrb. račun +29
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 5.383 2,84 Skrb. račun
5. FILIPEC FILIP 5.069 2,68 Osnovni račun
6. POPOVIĆ DAVORIN 3.914 2,07 Osnovni račun
7. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 3.783 2,00 Skrb. račun
8. FILIPOVIĆ FRANJO 3.542 1,87 Osnovni račun
9. MULOVIĆ BESALET 2.526 1,33 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.015 1,06 Skrb. račun
Ukupno: 49,33

PBZ skrb podebljao, pretpostavljam da su oni danas bili golman na vratima Tehnika, vidjet ćemo sutra…

Heaven or Las Vegas


trotter: ” Uhh, jako je los bio sad Filipec na dnevniku nove… Los PR, los… ” zbog tog PR-a i jesam u Tehnici jer da kao neki drugi samo nabrajaju projekte (izgledne i one druge) firma bi već bila davno na staklenim nogama kao neke druge, naravno ne želim nabrajati, nedavno sam stavio na ovu temu neke multiple pa koga zanima ono što je najbitnije u ovom slučaju a malo ljudi to napominje je svakako da se barem zasada nikome nije ništa desilo (nadajmo se da niti neće), lako za dionice i novce…

Kolega ne znam zašto svi toliko paničare oko te ‘Kupske ulice’?

Nema panike, samo dokup…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Nema panike, samo dokup…

Jasno tko je pametan dokupit će…a tko nije neka plače…

baš gledam na SDA, Tehnika pala na INGR-R-A sa petog na treće mjesto, vjerojatno riješeno van burze ipak je to cca 700 kom, možda sutra bude fešta na burzi!!

Heaven or Las Vegas


Kolege imatelji THNK, šta bi tek bilo da se desila neka veća greška i propust kod tehnike. Ljudi griješe. Ništa zato. Samo to što su novinari napuhali čitavu stvar, e to je druga priča. Razmislite malo prije nego prodate po ovim mizernima cijanama. A pad prodaje stanova novogradnje nije 40% već oko 20-30%, a kolega Luki nije valjda čitao demantij. Stanovi će se prodavati i dalje, a THNK je jedna od najkvalitetnijih.

ne mogu da se ne osvrnem na ovakvu glupost! Pobogu kakva kvaliteta???? THK, Pionir i ostale gradjevinske firme odavno ne rade kvalitetne stanove…stovise, neki (dosta) stanovi se prodaju i bez svih potrebitih dozvola…. umjesto 12 cm propisanih sirina zidova za zidove koje trebaju nositi npr lavabo, stavlja se 7… i to sve prolazi…a to je samo jedan u nizu “propusta” nasih ponosnih gradjevinara

nemam dionice gradjevinara i ne drukam na dolje, ali kad netko pise kvalitetno o stanovima….molim vas, ja razlucujem vrijednost dionica/prihode od kvalitete izvedbe. Isto molim i vas….

PS. zelim vam veliku dobit u dionicama. Samo nemojte pisati bedastoce.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


”čuj, kada investitoru propadne pola kvarta u centru Zagreba to sigurno nije samo računica troška sanacije i zbrinjavanja… ovakvi slučajevi, barem u zapadnim zemljama, ozbiljno uzdrmaju firmu…. što će biti treba praiti , a po meni je ovo još dobro prošlo na burzi…” Kolega o čemu vi pričate, pa to nije problem Tehnike već gradskog poglavarstva što nije barem jednom u 20. st pokušalo obnoviti taj prostor, jer se navodese kuće iz 19,20.st. U zapadnim zemljama ovakvi poslovi se ne obavljaju jer nisu visoko profitabilni, a grad se više brine u tim zemljama o postojećoj infrastrukturi i njezinoj kvaliteti. Ako ovo želite okarakterizirati kao razlog koji bi rušio Tehniku, onda stvarno mogu reći da ste se uklopili u masu pilića koji ne razumiju kretanje tržišta i razloge koji bi trebali utjecati na dionicu u užem, ali i širem smislu, bez uvrede. Pozdrav

dosta demagogije… To je iskljucivo problem projektanta i izvodjaca. Ili je pogrijesio projektant ili izvodjac.

Kuce iz 19 stoljeca ispod pruge??? pa molim vas, jeste li ikada bili u ZGb…provjerite kada je izgradjena pruga i Glavni kolodvor koji je tada bio IZVAN/na rubu grada… kakve veze ima gradsko poglavarstvo s obnovom TOG prostora? ili je dopusteno po GUPu ili nije. E sad, ako je dopusteno, projektant, investitor i izvodjac trebaju procijeniti rizike i sprijeciti ih. Ako to nisu u stanju i preuzimaju poslove koje nisu sposobni odraditi neka plate!

Napominjem da se slazem s vama da je rusenje cijene dionice Tehnike zbog ovog razloga malo pretjeran, ali sam protiv sluzenja demagogijom i semsi-fensi komentara. Treba ulagati u znanje.

S postovanjem

Sakai.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Kakvi paničari postoje u Tehnici! [smiley8]

Sruše se tri kuće, a oni odmah prodaju svoje dionice. Pih… [smiley1]

Tehnika je zakon. [smiley2]

La vita e bella!


Kakvi paničari postoje u Tehnici! [smiley8]

Sruše se tri kuće, a oni odmah prodaju svoje dionice. Pih… [smiley1]

Tehnika je zakon. [smiley2]


Slažem se kolega.
Zamisli da se nedaj bože sruši jedna od ove dvije dizalice, ode Tehnika do 8000 kuna…..
A koji paničari….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

DRAMA Nakon Kupske evakuirani i stanari iz Plitvičke i Galeovečke
Nakon Kupske tonu još dvije ulice!
Autor S. Knežević, P. Maretić Žonja

Drama u Kupskoj ulici na Martinovki, koja je u nedjelju propala u zemlju zajedno s dvjema obiteljskim kućama, nastavila se i danas.

Noću selili u hotel
Svoje domove zbog opasnosti od daljeg urušavanja noćas oko jedan sat napustilo je i jedanaest stanara susjedne Plitvičke i Galeovečke ulice koje su također počele tonuti, a kuće u njima pucati. Kao i njihovi susjedi iz Kupske, noć su proveli u hotelu Remetinec.

Nastavila se širiti i puniti vodom rupa u zemlji, u koju su propale dvije kuće i to prema ostalim, zasad cijelim, kućama u Kupskoj ulici. Ipak, najveća opasnost dva su krana koja i dalje prijete s gradilišta nove HEP-ove zgrade.

Strah od još veće tragedije jučer se uvukao i među zaposlenike Zavoda za mirovinsko osiguranje, Raiffeisen banke i T-Coma, tik uz urušeno gradilište.

– Nisam luda ulaziti u zgradu i poginuti na poslu. Šef je rekao da svi koji se boje mogu izići van. A ja se i te kako bojim i to već tjedan dana koliko mi podrhtava pod nogama. Ja i moje kolegice mislile smo da je to od laganog potresa. Nismo ni slutile da je to zbog gradilišta i da nam je svaki dan glava bila u torbi – jadala se jučer oko devet sati jedna zaposlenica Zavoda za mirovinsko osiguranje, koja je sa svojih 15-ak kolegica zbog straha od rušenja napustila radno mjesto.

Van iz opasnih ureda
No sat vremena poslije Mate Usorac, pomoćnik ravnatelja Zavoda, svim svojim djelatnicima naredio je da napuste opasnu zgradu. Pola sata kasnije kućama su otišli i svi zaposlenici Raiffeisen banke i T-Coma.

Stagflacija je svemu kriva


Von Braun: ” Kolege imatelji THNK, šta bi tek bilo da se desila neka veća greška i propust kod tehnike. Ljudi griješe. Ništa zato. Samo to što su novinari napuhali čitavu stvar, e to je druga priča. Razmislite malo prije nego prodate po ovim mizernima cijanama. A pad prodaje stanova novogradnje nije 40% već oko 20-30%, a kolega Luki nije valjda čitao demantij. Stanovi će se prodavati i dalje, a THNK je jedna od najkvalitetnijih.” ne mogu da se ne osvrnem na ovakvu glupost! Pobogu kakva kvaliteta???? THK, Pionir i ostale gradjevinske firme odavno ne rade kvalitetne stanove…stovise, neki (dosta) stanovi se prodaju i bez svih potrebitih dozvola…. umjesto 12 cm propisanih sirina zidova za zidove koje trebaju nositi npr lavabo, stavlja se 7… i to sve prolazi…a to je samo jedan u nizu “propusta” nasih ponosnih gradjevinara nemam dionice gradjevinara i ne drukam na dolje, ali kad netko pise kvalitetno o stanovima….molim vas, ja razlucujem vrijednost dionica/prihode od kvalitete izvedbe. Isto molim i vas…. PS. zelim vam veliku dobit u dionicama. Samo nemojte pisati bedastoce.

sve što ste pisali stoji…ali ne nikako za Tehniku
pričam iz osobnog iskustva jer sam nedavno kupio od njih stan, otuda i ideja da uložim u ovu dionicu,
možete li i Vi to reći za sebe?
papiri su bili svi apsolutno čisti, kredit moguć prije useljenja jer Tehnika garantira svojim vlastitim nekretninama dok se nove ne uknjiže, nakon useljenja te fino prijave svim potrebnim službama i već prvi mjesec svi računi dolaze na ime novog vlasnika stana, sve ali sve po sistemu ključ u ruke, toplo preporučam

btw da ne ulažem u znanje ne bih uložio niti u Tehniku[smiley1]

Heaven or Las Vegas


sve što ste pisali stoji…ali ne nikako za Tehniku
pričam iz osobnog iskustva jer sam nedavno kupio od njih stan, otuda i ideja da uložim u ovu dionicu,
možete li i Vi to reći za sebe?
papiri su bili svi apsolutno čisti, kredit moguć prije useljenja jer Tehnika garantira svojim vlastitim nekretninama dok se nove ne uknjiže, nakon useljenja te fino prijave svim potrebnim službama i već prvi mjesec svi računi dolaze na ime novog vlasnika stana, sve ali sve po sistemu ključ u ruke, toplo preporučam

btw da ne ulažem u znanje ne bih uložio niti u Tehniku[smiley1]


Ma kolega Sakai buba kao i uvijek.
Hvala kolega Duser na reklami, neisam sumnjičav u svezi Tehnikine gradnje.
And for tomorrow….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close