THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


matrix90, šta misliš, dal bi THNK do kraja godine mogla dogurati do 20 000kn? to kažem jer mnogi koji kupe , zarade cca10-20% na T-HT-u investirat će vjerojatno u dionice, a pošto htjeli mi to ili ne, građevinski sektor još uvjek daleko isplatljiviji…

Ja bih dao ruku u vatru do svibnja da će do kraja godine biti 20 K .

Ali sada nakon ljeta i 3x gore dole , mislim da je realnija cijena od 15-16 K do kraja .

Naravno svi bismo to željeli ali morat će se poklopiti neke stvari dobro da bi se išlo toliko gore .

Mislim da je 20 K moguće očekivati tek po objavi godišnjih rezultata i to ako budu dobri kao prošlogodišnji
završni .

kolege, načuo sam jednu lošu vijest, navodno će gospoda iz uprave poćeti masovno prodavati svoje dionice!

tanga je centar svemira!

Ako je istina onda će to još dolje.

izvor je dosta pouzdan. Vrijeme će pokazat

tanga je centar svemira!


kolege, načuo sam jednu lošu vijest, navodno će gospoda iz uprave poćeti masovno prodavati svoje dionice!

I ja sam to čuo, ali da ju neće nitko dati ispod 20 K. [smiley1]

14.04.2008.


kolege, načuo sam jednu lošu vijest, navodno će gospoda iz uprave poćeti masovno prodavati svoje dionice!

Kako mulja frajer……
Reci di si to čuo?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


kolege, načuo sam jednu lošu vijest, navodno će gospoda iz uprave poćeti masovno prodavati svoje dionice!
beholder, 10.09.2007. u 14:16

još i to… a u ovoj godini po rezultatima ispada da su prodali par stanova i to je to…svi prićaju o velikom kolaću, a koliko ja vidim ovi kao da skupljaju tek mrvice…ja sam ulazio po 7k i 8k i izlazio po 12k, sada bi cijena morala ići ispod 9k da se ponovno odlućim ući u ovu dionicu…za mene to toliko vrijedi, gledajući rezulatate u zadnja dva kvartala…

poslovnieg:

kolege, načuo sam jednu lošu vijest, navodno će gospoda iz uprave poćeti masovno prodavati svoje dionice!

Kako mulja frajer……
Reci di si to čuo?


kolega Von Braun, i meni je u interesu kao pretpostavljam i Vama da cijena ide gore, ali samo kažem šta sam čuo od vrlo pouzdanog izvora, a uostalom vidjet ćemo ubrzo na top 10 dali je netko prodavao od uprave.

tanga je centar svemira!

Tehnika danas prodala nešto svojih dionica!!!
Dobro ne THNK svojih dionica nego INGR (svojih) dionica, otišla priča malo u šrek.
Tko zna možda im treba nešto keša za dokap Ingre?

Inače ja znam samo za jedan razlog zašto bi upravni odbor počeo masovno prodavati svoje dionice,
pogađate?

Da pomognem viđeno na Ingri ne tako davno (a nije još niti gotovo)[smiley8]

Heaven or Las Vegas


Tehnika danas prodala nešto svojih dionica!!! Dobro ne THNK svojih dionica nego INGR (svojih) dionica, otišla priča malo u šrek. Tko zna možda im treba nešto keša za dokap Ingre? Inače ja znam samo za jedan razlog zašto bi upravni odbor počeo masovno prodavati svoje dionice, pogađate? Da pomognem viđeno na Ingri ne tako davno (a nije još niti gotovo)[smiley8]

Čujte ljudi, mi se svi čudimo ( kao neki nad na Ingri da netko iz uprave , iz top 10 prodaje dionice) .

Da sam ih ja stekao kao Dropulička na IGH -a dok su još bile bebe prema ovim današnjim razinama ,
znači npr po 100 Maraka ili Eura ili još manje a danas imam milione u 25 x većoj vrijednosti , isto bih s vremena na vrijeme nešto prodavao .

Pa nisu valjda vječno oženjeni za njih ?

Problem istina postoji ako se vidi da ih 3,4,5 iz vrha istovremeno odluči prodavati.

Zato ako je ova informacija točna , treba ju ozbiljno obraditi.

Ali ja imam informacije iz brokerskih krugova upravo suprotnog smjera .

Očekuje se jači ulazak fondova i čak veći rast cijene nego na drugim građevincima!

Pa sad koja je informacija točnija ?

Ali ja imam informacije iz brokerskih krugova upravo suprotnog smjera .

Očekuje se jači ulazak fondova i čak veći rast cijene nego na drugim građevincima!

Pa sad koja je informacija točnija ?

Mozda naslovnica iz sutrasnjeg poslovnog:

http://www.poslovni.hr/7706.aspx

skype - ivek1234


janlana: ” Ali ja imam informacije iz brokerskih krugova upravo suprotnog smjera . Očekuje se jači ulazak fondova i čak veći rast cijene nego na drugim građevincima! Pa sad koja je informacija točnija ? ” Mozda naslovnica iz sutrasnjeg poslovnog: http://www.poslovni.hr/7706.aspx

Ivek kaj nisi završio sa dokupom?
Vidi sitna slova ispod:
Apsurd, unatoč manjem broju prodanih stanova cijena narasla 40%[smiley1]

I sad malo zaslužene reklame, počeli radovi na Z2, centar Zvonimir faza 2,
sjećate se faze1[smiley9]
u fazi jedan prodani svi stanovi u jednom danu!
u fazi dva će im trebati koliko na toj lokaciji, ja kažem max mjesec dana, stigne sve u GI,
btw vidim da na webu preslaguju prodaju nekretnina, rade mjesta za Z2!!!

Heaven or Las Vegas

New Report

Close