THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neno:

vedric: ” jer ima te dividende ,,jer je ko dobio ” Isplat dividende već ide… i to cca 90 kn po kom. to je ono što me veseli svaki mjesec[smiley2] znači 90 X nekoliko kom = . . . . taj iznos mi pokriva ratu kredita, a sa tim kreditom zaradim oko 10% mjesečno! Prema tome, tko može reći nešto protiv THNK!?

Nitko i ne govori ništa protiv Tehnike.
Očekujem daljnji rast i bolje poslovne prihode.

Očekujem daljnji pad i ova cijena je previsoka u odnosu na rezultate. Pa nije to Ingra


matrix90: ” neno: ” vedric: ” jer ima te dividende ,,jer je ko dobio ” Isplat dividende već ide… i to cca 90 kn po kom. to je ono što me veseli svaki mjesec[smiley2] znači 90 X nekoliko kom = . . . . taj iznos mi pokriva ratu kredita, a sa tim kreditom zaradim oko 10% mjesečno! Prema tome, tko može reći nešto protiv THNK!? ” Nitko i ne govori ništa protiv Tehnike. Očekujem daljnji rast i bolje poslovne prihode. ” Očekujem daljnji pad i ova cijena je previsoka u odnosu na rezultate. Pa nije to Ingra

Kolega budućnost dolazi, a trenutni rezultati nisu uopće demoralizirajući dapače, mora malo predahnuti nakon ovogodišnjeg rasta.
Budući projekti, te sjajan managment idu u prilog tome, nadalje i diplomacija je na odličnoj razini što će rezultirati većim prihodima u državi i inozemstvu, što će se ujedno odraziti na cjenu dionice u mjesecu siječnju 2008.g.
Kolega nemojte se iznenaditi ako tada bude 19-20k, jer sam Vam već u kasno ljeto to napomenu.
I da ovo nije navlakački post, već dobronamjeran savjet.

Hvala

Razmišljam o kupnji ove dionice, ali mislim da je i sad prenapuhana. Kolega matrix, a vi nam pričate ako sam dobro shvatio do siječnja 19-20000 kn…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Od kojeg građevinara očekujete najveći rast do kraja godine…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Uspoređivanje THNK sa INGRA je naprosto smiješno,
usporediti bilance INGRA ,MMTZ(konsolidirano), VDKT, sa THN pa će se vidjeti značajna razlika, a da ne govorimo operativnim građ stručnjacima, pa ljudi moji THNK ima veći god prihod od MMTZ i LVCV zajedno,
INGRA joj nije niti di koljena osim po financijkom marketingu u ćemu je nesumnjivo šiša,
neka znalci pojasne što će INGRE za razliku od THNK knjižiti u god prihod vezano na dvoranu Lanište !!!!!!!!!!!


Od kojeg građevinara očekujete najveći rast do kraja godine…

Očekujem najveći rast na LVCV i THNK
Slobodno zapišite ovu moju procjenu na kalendar datuma 31,12,07 pa da baš vidimo

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

lagani dokup danas[smiley2]
možda i sutra[smiley2]

Heaven or Las Vegas

dajte nemojte toliko dokupljivat,,i ja bi malo po diskontu…


pupovac: ” Od kojeg građevinara očekujete najveći rast do kraja godine… ” Očekujem najveći rast na LVCV i THNK Slobodno zapišite ovu moju procjenu na kalendar datuma 31,12,07 pa da baš vidimo

Nadamo se kolega, samo pitanje je vremena.[smiley11]


Uspoređivanje THNK sa INGRA je naprosto smiješno, usporediti bilance INGRA ,MMTZ(konsolidirano), VDKT, sa THN pa će se vidjeti značajna razlika, a da ne govorimo operativnim građ stručnjacima, pa ljudi moji THNK ima veći god prihod od MMTZ i LVCV zajedno, INGRA joj nije niti di koljena osim po financijkom marketingu u ćemu je nesumnjivo šiša, neka znalci pojasne što će INGRE za razliku od THNK knjižiti u god prihod vezano na dvoranu Lanište !!!!!!!!!!!

A nemojmo zaboraviti niti to da je THNK-a 4. dioničar ingre sa 3.012 dionica.

Ja iz ovoga ne izlazim, nema šanse.
Broj dionica (relativno mali – 2 x veći od Ingre) + priliv od 900 mil.kna je brdo love + ako se bilanca pogleda, imaju povećane troškove tekućeg poslovanja što je i apsolutno opravdano i normalno, jer grade 2000 stanova. Osim toga mislim da će graditi još stanova (barem 2 x toliko).

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Kako ide prodaja stanova?

New Report

Close