THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Špekulacija??? zašto misliš? Ono što sam napisao će se prema mojim proračunima realizirati u vremenskom periodu od 1-2 mjeseca. Želio bi napomenuti da ova dionica ima još dosta prostora za rast.

Kolega ako nije problem, potkrijepite primjerima.

Hvala unaprijed

neno:

Špekulacija??? zašto misliš?
Ono što sam napisao će se prema mojim proračunima realizirati u vremenskom periodu od 1-2 mjeseca.
Želio bi napomenuti da ova ima još dosta prostora za rast.”

Proračune na sunce…na osnovu čega ima prostora za rad…argumenti kolega…[smiley2]

nema đabe ni u stare babe! ipak tu ima nekoliko neprespavanih noći…
Evo kako sam ja to uradi pa pokušaj i ti.
Napraviš DETALJNU financijsku analizu za nekoliko kvartala unazad, i onda obaviš nekoliko tel. razgovora sa nekim članom iz uprave, pozoveš ga na janjetinu, on ti objasni neke stvari….
a nadalje ostaje na tebi da odlučuš dali si za ili protiv!

p.s. fakat može puno pojesti janjetine ali nežalim s obzirom da dobijem dobru informaciju

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Čekaj da ti legne lova od Bandićevih stanova. Kolega, 900 000 000 kna nije za bacti.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

sumnjam ja da je kolega Neno nešto uspio saznati, kada gospoda iz uprave svojim sinovima ništa ne žele reći.

tanga je centar svemira!

Usput danas mi je sjela 1/12 dividende .
Idućih 11 mjeseci eto dodatnog prihoda za daljnje investiranje.


Čekaj da ti legne lova od Bandićevih stanova. Kolega, 900 000 000 kna nije za bacti.

A kolega kada će leći ta lova?

Kao prvo ne istovremeno, kao drugo ne znam da li govorite o točnom iznosu.

S.Baracuda:

Čekaj da ti legne lova od Bandićevih stanova. Kolega, 900 000 000 kna nije za bacti.

A kolega kada će leći ta lova?

Kao prvo ne istovremeno, kao drugo ne znam da li govorite o točnom iznosu.
[/quote]

mislim da se radi oko 850 000 000 kn i još će se oni načekati do isplate, znamo da grad obično ima odgodu od oko 6mj.

tanga je centar svemira!

Asko:

neno:

Špekulacija??? zašto misliš?
Ono što sam napisao će se prema mojim proračunima realizirati u vremenskom periodu od 1-2 mjeseca.
Želio bi napomenuti da ova ima još dosta prostora za rast.”

Proračune na sunce…na osnovu čega ima prostora za rad…argumenti kolega…[smiley2]

nema đabe ni u stare babe! ipak tu ima nekoliko neprespavanih noći…
Evo kako sam ja to uradi pa pokušaj i ti.
Napraviš DETALJNU financijsku analizu za nekoliko kvartala unazad, i onda obaviš nekoliko tel. razgovora sa nekim članom iz uprave, pozoveš ga na janjetinu, on ti objasni neke stvari….
a nadalje ostaje na tebi da odlučuš dali si za ili protiv!

p.s. fakat može puno pojesti janjetine ali nežalim s obzirom da dobijem dobru informaciju

Kad bi tako lako bilo dobiti člana Uprave na janjetinu, onda bi ja već SVE znao. Što mislite da članovi Uprava samo čekaju vaš poziv na janjetinu… hehe, bar sam se dobro nasmijao

Napomena: moja opaska ne vrijedi za ulagače – krupne ribe – (multimilijunaše)

Hell is Empty and all the Devils are Here


Asko: ” neno: ” Špekulacija??? zašto misliš? Ono što sam napisao će se prema mojim proračunima realizirati u vremenskom periodu od 1-2 mjeseca. Želio bi napomenuti da ova ima još dosta prostora za rast.” Proračune na sunce…na osnovu čega ima prostora za rad…argumenti kolega…[smiley2] ” nema đabe ni u stare babe! ipak tu ima nekoliko neprespavanih noći… Evo kako sam ja to uradi pa pokušaj i ti. Napraviš DETALJNU financijsku analizu za nekoliko kvartala unazad, i onda obaviš nekoliko tel. razgovora sa nekim članom iz uprave, pozoveš ga na janjetinu, on ti objasni neke stvari…. a nadalje ostaje na tebi da odlučuš dali si za ili protiv! p.s. fakat može puno pojesti janjetine ali nežalim s obzirom da dobijem dobru informaciju

Kolega, ali ovo je stvarno preočito navlačenje, ali nemojte se uvrijediti .
Ova izjava Vam nije trebala.

jučer i danas protrgovano 99 kom, od toga valjda 73 PBZ skrb. ako maknemo PBZ skrb. ostaje cijelih 26 kom
koliko vidim nije ih baš puno spremno izdvojiti 11k nakon izvješća, a kad PBZ jednom stane…

čestitam na povoljnoj kupnji danas po 11,5k, kakve li taj tek ima “inside” info???
svi samo razmišljate kako netko “povoljno” skuplja, a nitko ne razmišlja kako također netko povoljno prodaje, možda netko tko je u ovoj godini uzeo +100%?

znate li kako danas izgleda Crobex?
a kako bi tek izgledao da je THNK završila na današnjoj prosječnoj cijeni?[smiley3]

Heaven or Las Vegas

Kolega Duser , bilo je na Ingri onih koji su “vrištali ” na 37-39 K da je narasla 650-700 % već , da je sve to prenapuhano , pa sad plaču jer nisu dokupili .

Možda će i 11,5 K biti oko Nove godine isto daleka prošlost, neka prošla cijena , kao što mi je sada
5350 K u siječnju kad sam kupio ?!

Ingra ostvaruje veliki rast dobiti, Tehnika ostvaruje pad dobiti
Ingru nemam, Tehniku više nemam ali imat ću opet jer vjerujem dugoročno u tu firmu

ali….ne očekujte skokove preko noći ova dionica će zablistati tek za godinu dvije

izluđuju me ovi insideri, da nisam prodao THNK prodao bi ju samo zbog njih…[smiley5]

Heaven or Las Vegas

New Report

Close