THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da nije bilo potresa vrlo vjerovatno odluka HANFA bi još bila u ladici…s potresom su se vrlo vjerovatno probudile neke nove ideje i interesi da uzme svoj dio u obnovi…

@dionicar

Pocnite valorizirat dugove kako treba…za Vase dobro…

Pricat o vrijednosti iceg bez konteksta dugova nema nikakvog smisla (ni ovdje ni na OPTE ni bilo gdje drugdje)…

NHF,

LP

Rastimo zajedno...

80% dugova se otpisuje.. a preostalih 20% se počinje placati tek za 22 mjeseca na 24 rate bez kamata…

Mene zanima .. što ukoliko svih preostalih 65% dioničara odbije ponudu za preuzimanje ? Oni sa 35% nemaju kontrolu nad firmom….

dionicar, 06.04.2021. u 20:54

80% dugova se otpisuje.. a preostalih 20% se počinje placati tek za 22 mjeseca na 24 rate bez kamata…

…a novi dugovi (se ne plaćaju)!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

novi dugov i su jako mali napsram prijasnjih.  pa sada imaju za 2020. samo 15mil negativne neto dobiti a

Snjegovic zasto mislis da se na Kineski Kapital ne gleda blagonakono …

Zar  najveci projekt u hrvatskoj Peljeski most ne rade Kinezi

a ne Hrvatska ili EU firma tipa Starbag…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kinezi samo grade Pelješki most ( nikakve velike investicije od strane Kine ovdje nije bilo)

https://www.tagesspiegel.de/gesellschaft/investor-partner-konkurrent-wie-gefaehrlich-china-fuer-europa-wirklich-ist/25014924.html

Uglavnom EU ne gleda na Kineski kapital kao dobronamjeran.

Moja investicija u THNK je bila vezana uz dolazak Kineskog kapitala i željom da profitiram  na tom ulaganju, nažalost politika se promijenila i sa ovakvim stavom EU ugroženo je moje ulaganje u THNK…

je li netko slao upit u Tehniku vezano za obavijest?

ili osobno gospodinu Bojanu? 🙂 😀

što misle kako misle? 😉  🙂 iako netko u tišini skuplja i pomalo diže cijenu 😉

snjegoovic, 07.04.2021. u 10:39

Kinezi samo grade Pelješki most ( nikakve velike investicije od strane Kine ovdje nije bilo)

https://www.tagesspiegel.de/gesellschaft/investor-partner-konkurrent-wie-gefaehrlich-china-fuer-europa-wirklich-ist/25014924.html

Uglavnom EU ne gleda na Kineski kapital kao dobronamjeran.

Moja investicija u THNK je bila vezana uz dolazak Kineskog kapitala i željom da profitiram  na tom ulaganju, nažalost politika se promijenila i sa ovakvim stavom EU ugroženo je moje ulaganje u THNK…

 

tehnika bi mogla vrlo brzo upast u gadne probleme s likvidnošću, pogotovo što lux po svem sudeći nema namjeru izaći s javnom ponudom kako im je hanfa naložila pa to onda povlači sa sobom gubitak upravljačkih prava…kao točka na “i” dolazi da su uložene žalbe na sklopljenu PSN i ovdje bi se sve moglo urušiti kao kula od karata u roku od 2-3 mjeseca

 

budapest !

2 ili 3 zalbice. Koje će se riješiti. 65% vjerovnika usvojilo PSN. Vidjet ćemo FI za 1. Kvartal. Trebalo bi bit bolje nego 4. Kvartal 2020.

Snjegovic grjesis Kinezi su itekako dobrodosli sto potvrduje Merkelica…izmedju ostalog oni ce biti skoro veca sila od USA…stoga netreba zanemariti oni se tek probijaju na EU trziste a imat ce itekakav utjecaj jer nude najnize cjene izmedju ostalog i neograniceno financiranje kineskih banaka…bolje receno drugi nemaju sanse protiv njih…to sto Amerika i britanci blokiraju Kinu u HR ne znaci da im to uspjeva i u EU…Kinezi su vec usli u Srbiju a uskoro pada i HRvatska..bitno je da su usli u EU Merkelica ih je blagoslovila i pao je deal stoljeca sa Njemcima ovo ostalo nije vazno…EU je Kineski utjecaj jak samo se strpi pa ces vidjet od kuda sada puse vjetar…Snjegovic ako mislis da ti je ulaganje ugroženo

prodaj ima hrpa koji cekaju na kupnji…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close