THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionicar pusti ga vidis da je kolega profi spamer ….

siri lazi kao i dobar dio ljudi koji se ovdje okupljaju

spekulanti koji jedino znaju izmisljat i ogovarat …

vecina njih i ne zeli dionice

to su propali investitori koji se motaju po forumu

te nemaju prebijene kune u djepu

jadni gologusci koji su sve izgubili svojim losim investicijama

i sada cim vide dobru vjest na dionici sjate se iiz ljubomore  izmisljaju lazi preokrercu istinu itd

do prije dobre vjesti ih neces vidjet na dionici oni cekaju samo da dionica krene onada sljedi

navala ogovaranja iz gomile profila jer svaki ima po nekoliko…

U Americi takve ljude zovu Trolovi

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

los tjedan kad su svi u OPTE i ostalim dionicama… a tehnika stoji sve bolje i bolje posla sve vise i vise povecan broj zaposlenih.

Nitko ovo nije vidio ?

https://www.google.com/amp/s/m.vecernji.hr/amp/vijesti/zlatko-sirovec-kvalitetni-radnici-su-otisli-za-obnovu-ih-nedostaje-100-tisuca-1476586

Znači dokapitalizacija( 10 M € ), i sa 4 moguća partnera se pregovara…po članku se vidi da će THNK vjerojatno biti lider u obnovi…

 

Bumo vidli, rekli bi slijepci….

budemo vidli dok jednog dana ne explodira vise od optime kad je izaslo da je Tele2 prodan UGu.

Nakon jučerašnjih vijesti o mogućoj dokapitalizaciji THHK, moje mišljenje je da će doći do velikog smanjenja trgovine i mogućem padu cijene…rijetki od prisutnih THNK dioničara će ući u dokapitalizacijiu… Što misle ostale Kolege o ovim vijestima i koje oni rasplete očekuju?!

ha ja mislim da je to pozitivna vijest. zar bi 2. dionicar kupovao i ulupao 200 – 300k eur da misli da je dokap loš ?  iz navedenog proizlazi da je on dao 200-300k eur samo da se zaposli ko clan uprave? a placa mi sigurno nije 15k eur obirom  na financijsko stanje tehnike….

samo moje razmisljanje.

osim toga evo clanka od pred godinu i pol… e sada da li se sto mjenjalo ne znam…

http://www.tehnika.hr/wp-content/uploads/2019/08/ocitovanje-na-upit-burze-20190814.pdf

@ Dionicar

…ista ekipa druga kompanija, pogledaj dokapitalizacijiu Luke Zadar…

 

da.. ali za dokap koliko sam upucen treba im 75% glasova teko nesto…  procitajte statut

cinjenica je da su trenutno na prodaji prvi ozbiljniji nalozi na 310kn kolicinski a najozbiljniji tek na  700kn

snjegoovic, 18.03.2021. u 11:17

Nakon jučerašnjih vijesti o mogućoj dokapitalizaciji THHK, moje mišljenje je da će doći do velikog smanjenja trgovine i mogućem padu cijene…rijetki od prisutnih THNK dioničara će ući u dokapitalizacijiu… Što misle ostale Kolege o ovim vijestima i koje oni rasplete očekuju?!

pogledaj si na primjeru Ptkm kako se rade dokapi kad su firme u gabuli do grla i PSN…očekujem spajanje npr. 5 -10 dionica za jednu novu, a obzirom na BV koji je oko 0, dokap bi mogao ići po zakonskom minimumu od 10 kn, uz isključenje malih dioničara…to su moja očekivanja na ovoj dionici….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close