THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lojtra, 27.02.2021. u 12:51

Godinu dana će ljudi pričati kako su u plusu po cijeni dionice a kad dođu rezultati..tko se nije skrio magarac bio.









BVPS-602,76 3/20





znači -600 kuna po dionici su u minusu !! a dionica na burzi napumpana je na 200-300 kn?!?!

pametnome dosta…

 

@ eto mene … istina dionica THNK je precijenjena i nista ne valja te ako ste pametni zaobići ce te je…

a optima valjda na koliko BVPS ? 🙂  😀 mozete i tako stvari promatrati…

 

Ova cjena 250 je bila jos u predstecaju prije par mjeseci proslo ljeto…tako da nece jos dugo…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

ra cijena je jer je covid kriza.. ko zna tko je prodao.. mozda neki zaposleih Tehnike. netko tko je usao beveze  sa zadnjim parama.. ko zna… ali je to netko i kupio.. pa 2019. ljeto je netko usao i preko 300 …..

Ionako cijena ide kako odredjeni odrede, a ne trziste

627 komada ili ti 0,3% THNK do 310 kn…

a vidi kupca… po 200 kn bi 275 kom.. sto i nije tako mala kolicina….

Nije jedan nego trojica

A po 250..300 je bila sasvim solidna cijena za prodat. ..Naravno ako ste kupovali po 100..140…

I cemu ljutnja. Dionica je za sad odradila svoje..zarada preko 100 %

Sad treba opravdat tu cijenu sa poslovnim rezultatima

 

Pozdrav

 

 

svi smo mi Crobex

@ Lucijan…. istina treba biti strpljiv… Ja sam poslije PSN vidio 1 dionca THNK= kvadrat stana ….. 🙂

tako je kolega snjegovic, i ja 😉  e kakav je to stan tek onda s mojom kolicinom . takav da ne znam tko bi kupio toliko :)) 😀

Meni takodjer smjesno kako netko sada prodaje po 200 a nije htio po 320 prije 2 dana

i to nakon svih sjajnih vjesti…ne razumijem investitore ovdje stvarno…a najvise mi je cudno

kako 2 godine insideri kupuju a niko je drugi nece ..to mi starno nije logicno 2 godine insideri

upucavaju vlastiti kes u dionicu a nitko drugi ne kupuje…

to nema nigdje u svjetu

ZSE investitori skidam kapu svaka cast…

 

 

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close