THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bile su protiv jer vole unistavati. pogladajte koliko je firmi drzava unistila i potjerala u stecaj a radnici ostali na cesti.. tehnika ima preko 300 ljudi bas da oni zaposljavaju i broj za sada raste hehe.

 

NaBiduAsku, 24.02.2021. u 15:53

 





DATA, 24.02.2021. u 15:48



 

Evo netko oce kupit po 280 a sustav mu neda…

10 komada na bidu i 10 komada na asku po 280 i ne prolazi nalog…

 



 

i onda su drugi diletanti a ne znaš ni u kojem je režimu dijonica 😀

Ne znam jer me ne zanima nemam namjeru kupovat jer imam dovoljno dionica a niti prodavat po ovoj jeftinoj cjeni…



Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

tako treba kolega.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Evo nas na 300 blokada

danas sistem ne da dalje blokada …sutra idemo jos gore dokle blokada dozvoljava

bas se pitam koji je ishod predstecajne  saznat cemo na 400 kuna u ponedjeljak…

akoi blokada bude prosla…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ishod predstecajne je objavljen na zse..bar toliko bi mogli pratit..ako vec imate dionice.

A sto se tice unistavanja firmi..strasno je i budimo iskreni da mi postanemo bogatiji jer nekog drugog otjeramo u stecaj.

Koliko ce vjerovnika ostat i je ostalo bez prihoda jer im Tehnika nije platila ..sad ce nam “oprostit” 80 % a ostatak ce dobit na majke mi..

Svi se odreknu svog novca da bi nama dionica skocila 100%…

Tako da nema razloga za cestitke..osobno profitiramo ali društveno gubimo

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan imam ja vise dionica od vas svih skupa ja sam u top 20 dijonicara tako da molim malo rispekta…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Lucijan sumljam da ikoga emotivno zanima Tehnika makar si u pravu ..no danas su to sve samo

brojevi boli ljude briga za fundamente gleda se samo trenutna cjena …koga briga za Tehniku

to je samo dionica nista vise niti manje neki ih prodaju svaki dan sto cemo plakat za

vjerovnicima koda smo mi krivi sto oni nisu dobili lovu..i tako ti to uvjek neko profitira

ovaj puta mi drugi puta oni a kako je bilo onima kuji su kupovali po 900 pa su prodavali po 80

njih niko nista ne pita….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

kao sto sam vec i pisao, neke s liste  vjetovnika indirektno poznajem. pitanje je sto je tu koga tj ko je kome ostao duzan.  pa da samo znate kako je sopnica jelkovec napravljena… itd itd..

dakle pitanje je ko kome nije platio…

ako je tehnika takav neplatisa, zasto ima fino posao u Buzinu?  itd…

tkoe je pomogao nakon potresa u ZG ? Tehnika. a  ne ingra 😉  imam i theniku i ingru da ne mislite da drukam.

 

Gdje to piše da su oprošteni dugovi?

Fala bogu da je to napokon rjeseno ja sam vec mislio da ce predstecaj zauvjek trajat dionica se nije makla sa mjesta 2 godine no sada su price sasvim drugacije i secer na kraju Kinezi + insideri Od sada na dalje viim samo porast cjene jer svi faktori za to postoje kao i poslovi kojih kao sto vidimo..i samo da se nadovezem na Luciana …Tehnika profitira od  potresa dali bi se dionicari trebali pokajati…



Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

tocno sto je kolega data napisao.. opcenito i tehnika ig radjevinske firme profitiraju od potresa hehe.

dugovi nisu oprosteni vec kako je navedeno biti ce vraceni u iznosu od 20% 😉 🙂





lojtra, 25.02.2021. u 15:53



Gdje to piše da su oprošteni dugovi?



Dok ti dobijes napismeno mi cemo imat jos malo rasta u medjuvremenu dok shvatis sto se desava…

kupi negdje na 400 kuna ili pricekaj do 650 da ti ja prodam….



Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close