THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko god ovo jadno i low life zvučalo… IGH,INGR,DLKV i THNK su postale best buy dionice 🙁

 

netko se opet igra… *confused*

Ajde počeli su nešto i zapošljavat..

https://www.vecernji.hr/vijesti/prvi-problemi-oko-obnove-nemamo-ljudi-bez-radnika-iz-indije-ne-mozemo-sanirati-banovinu-1461045

 

Vidim da se na trgovačkom sudu brišu i neki upisi predstečajne nagodbe sa nekretnina pa i to daje neku “nadu” da ipak nesto rade..Samo da je sporo..sporo je

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Igre i igrice na Bidu/Asku…možda se dogodi iznenađenje i kupcu promakne tih 250 na 150kn..

uvijek bile i ostale.. meni se cini da prodavac siluej sa prodajom tih 295 kom ( sada je spustio na 150kn 250 kom a ostavio na 170kn 45 kom). ocito nekome trebaju novci negdje vidi bolju priliku. k tome, mozda je to netko tko je sve ulozio u TEHNIKU pa sada skoro nema za kruh ili je dobio otkaz…  svakakvih nas na burzi ima.

ja se pitam ako tehnika nikome nista ne vrijedi – kaj ond svi ne krenu lupati po BIDU i prosipati sve dionice nek ju zakujaju u kunu? 🙂  😀 🙂

nekome treba lova pa prodaje po bidu i to ocito hitno. ovaj kaj sada prodaje po 150 prije je prodavao po 170.  dio je ostavio na 170 a sada je na 150. nekome sezaista zuri van i hitno mu treba lovica.

ima ko kakav Info u svezi PSN… vidim da svi tipuju na INGR da će biti lider u obnovi, iako sam mišljenja da je THNK u boljoj poziciji dok se završi PSN…

PSN se lagano završava.  zaposlili su nove ljude i povećali broj zaposlenih.  Novi radnici su iz ukrajne čini mi se.  Nadajmo se da će 4. kvartal biti pozitivan.  Rade na jednom od većih projekata u HR u Buzinu. Iako se ne navode kao glavni izvodžači.

Opa … Na e obavijesti počele su se požurnice slati… Jos samo da se srede knjigovodstveno i evo nas na nominalnoj cijeni… Uz sve buduće poslove nadajmo se dividendi…

https://e-oglasna.pravosudje.hr/objave/7e164cc1-2d54-40bc-94e4-fd89bbc51162;


a što bi gospođa odvjetnica a?  ako je netko odustao od trazbina odustao je.


Gospođa odvjetnica samo piše i piše dopise…   a što se tiče Tornja u splitu, pa tehniku su na silu izbacili sa gradilišta. ajme koje kombinacije.


ali bitno da se kupnja pojačala.. hehe


što tehničari misle o ovome dopisu?  ​


što kažete kolege?  ima i Tehnika svoje odvjetnike i pravnike

Netko sakuplja .. druga veća transakcija od cca 35 000 kn u komadu.

I bome je kupnja ojačala..

New Report

Close