THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav,

a kamo je otišao ZABA skrbnički…Kome su dodijeljene te dionice ?

kolega, snjegovic, ne pratite 😉 imate sve lijepo na investiramo.com  😉

dakle sa 16. na 17. prosinca, ZABA skrcnički ide. g. SUŠAK ILIJA-IVAN.  navedeno možete provjeriti na navedenoj platformi.

broj komada koji je imala ZABA sada odjednom se za toliko povećava broj komada navedenog gospodina.  ako Vas još nešto zanima slobodno pitajte.

 

Taj paket dionica od ZABE ima prosijek oko 250 kn…moja procijena… valjda si je gospodin Ilija smanjivao prosjek…nadam se većem dnevnom prometu od sada…

@snjegovic:  kako znate koliki je prosijek ulaska u tom paketu ?   gdje to piše ?  ili ste pratili? 😉

Pratio sam trgovanje…zato je to gruba procijena…ZABA paket je onda kupovao i dizao cijenu do 350 kn…

Udio od Interkapitala je kupljen u blok transakciji za 1 M Hrk…. prosijek oko 120 kn…

svaka cast kolega.  Ali ima jedan ali sto se Interkapitala tice. ako se vratite unazad, prvobitno te dionice nisu bile od Interkapitala nego SZAIF D.D. ?   e onda ih je možda intercapital otkupio ili su se vodile pod Szaif?  procijenite sami što vi mislite?   vratite se na svibanj 2018.  investiramo.com

kolega sada sam provjerio krajem studenog , početkom prosinca 2018. , SZAIF prelazi u intercapital i intercapital onda još polagano dokupljuje hehe.

a također se vidi da je Ilija prvo imao dionice na Erste banci pa na ZABAi pa sada na sebi hehe

što je ovo?  na THNK nekome  hitno treba lova pa prosipa po 129 ?!

Jucer ste se zalili da nitko ne zeli prodat..danas kad prodaju opet ne valja..!?

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

e kolega, jucer sam htio, danas ne zelim iz principa.

New Report

Close