THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@kirin. A nije da baš ništa ne rade.. k tome.. rade gubitke istina…a da ste upućeni znali biste i zašto rade gubitke ali nažalost niste upućeni kao ni većina na ovom i na drugom forumu

Dobar buy na asku… 400 komada do 170 kn…ko skuplja ovo, ne smije fulat…

ako misli da je jeftino ne smije fulat… a skupljate li Vi kolega?

Nemam od čega …

kolega snjegovic, svi smo debelo u dionicama, i jasno je da  ljudi ne zele prodavati sa minusom.

nadalje. sjecate li se cijene od preko 200 kn.. kada je netko kupio tehnike za 35 000 kn ? mislim da je usao po 220.  netko nesto zna..

useljivo već sada ako netko traži stan – djelo radnika Tehnike:

https://projekt-kurilovec.eu/

Koliko ste beskorisnih postova i komentara na trgovanje do sad napisali bilo bi korisnije da ste svaki dan kupili po jednu dionicu..

Neki dan se moglo kupit po 145 kn pa vam je i to bilo previse.

Dajte vise kupite jednu dionicu pa se pohvalite koliko vjerujete u tvrtku !

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

kolega da imam novaca i kupio bih hehe.  za sada nemam a ovo sto imam u plusu trenutno ne mislim prodavati. ne stavljam sva jaja u istu košaru kolega.

Napokon neka se netko od vjerovnika odlucio pokrenut postupak Obustave PSN -A !

 

Pozdrav

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
svi smo mi Crobex

Pitanje hoće li to proći…..

@DATA – ovaj zahtjev za obustavu postupka sigurno je baziran na lažnim informacijama? Insideri znaju – sad će cijena skočit! Meni se prije čini da je ovo game over

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

ja sam primjetio da vecina koja je u dionici kao ja huška na rast, a koji nisu na  pad…  ako niste primjetili kolege – nema više ZABE skribničkog, nego je prebačeno na drugu osobu hehe.  ako pratite 😉  činilo se kolege i sa OPTE da je game over.. 😉 🙂

stanovi se prodaju u gorici, gradi se zgrada za novuTV , projekti u Švedskoj idu.. sada ćemo vidjeti FI za 4. kvarta kroz mjesec dana ..  imali smo i dobit .. pa čemo vidjeti kako stojimo. a onda će možda već biti kasno za ući. ja danas htio podebljati ali mi nitko nije htio prodati a po ASKu nisam htio iz principa.

New Report

Close