THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Posto su svi dobri majstori pobjegli iz hrvatske a velike gradjevinske firme propale slazem se da je Tehnika jedina ostala da ovdje radi…pa cemo vidjeti tko ce dobivati poslove i zasto su Kinezi odabrali Tehniku za svoju firmu…ja sam osobno vrlo zadovljan kako rade i smanjuju dug te ostalim pozitivnim raspletima u svezi predstecajne itd…

ako kupci vise vole Ingru nek navale oni jedino zive od Arene i po meni nisu uopce vise gradjevinska firma te da spomenem tko se sa njima petlja nastrada tako da je svi zaobilaze …ovo sve sto je srusilo cjenu sa 900 kuna  je u biti INGRINo maslo koje su uvalili Tehnici…Tako da INGRA nebu vise radila preko Tehnike i drugih jer ih se svi boje a Operhaima svi mali gradjevinari u HR   mrze jer im vecini vec odavno nije platio i ostao duzan …sto mozete provjeriti kod bilo koje firme koja je bila  radila za INGRU ..a eto cjena joj je otisla duplo gore a Tehnika se vec skoro 2 godine dana i dulje nije mrdla sa mjesta…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

https://vijesti.hrt.hr/684839/nerijeseni-vlasnicki-odnosi-problem-u-obnovi-zagreba-nakon-potresa

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/gradevinarstvo-je-vec-izvlacilo-hrvatsku-i-moze-to-opet-1061576

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/rasprava-o-obnovi-zagreba-kao-najveci-problem-istice-se-javna-nabava-ali-i-cijena-radova-20201202/print

 

Eto biti ce posla i to dosta morat ce uvoziti radnike…Njemci uvoze balkance vec 50 godina pa moxemo sad i mi…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

bit ce posla..

https://www.poslovni.hr/hrvatska/restauracija-teska-243-milijarde-kuna-emisije-plinova-reze-za-80-4263745

kakav nalog danas.. pokušaj namjernog rušenja cijene dionice….

pa ovo je smijurija.. netko prodaje ispod trzisne.. netkonamjerno kupuje.. ovaj dize limit.. haha

dionicar, 17.12.2020. u 15:52

kakav nalog danas.. pokušaj namjernog rušenja cijene dionice….

A dionica nešto vrijedi?

 

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

zasto ju ne zakucaju u 0kn ako nista ne vrijedi ?  zasto onda svi ne prodaju?  zasto je Intercapital dokupjivao, zasto je jos ekipa iz TOP10 dokupljivalo kada je cijena bila i ispod 100kn..  ovo je sve samo ako i izuzmemo g. Horvačića koji je vlasnik 10% kompanije i koji je u upravi.

Pa ajmo realno: firma zadnje 3 godine ne radi gotovo ništa osim gubitaka, na 500 mio. Kn prihoda bili bi na blagoj pozitivi, a to nemogu ostvarit iz više razloga….tako da je trgovanje čisti folklor.

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Vi kolega Kirin nemate pojima o ovoj dionici  ..Tehnika ima vise kupovina insidera iz top 10 od bilo koje druge dionice  na ZSE u zadnje 2 godine …

u tom razdoblju u kojem vi navodite vase neistine da nista nisu postigli  jasno se vidi koliko je duga vraceno poslova dobiveno i koliko ce tek dugova biti otpisano mora da su svi top 10 insideri glupi a vi ste strucnjak za Tehniku jer ste prvi puta ovdje…mislim da je vama uzaludno ponavljati koliko ih tek poslova ceka i da ce biti uskoroi perjanica hrvatske gradjevine..procitajtev malo clanke pa nebutete tako napamet pricali…

 

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@DATA-👍👍👍 autosugestija je u ovom predmetu izuzetno štetna! I da dobiju posao nemaju ga s kim odraditi. Nešto kao Ingra….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

PS: btw puno sam popušio

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

@kirin: žao mi je ako ste puno popušili. Imam i ja kupljenih nekoliko dionica po 800 tamo iz 2017. Godine. @DATA: istina , poslovi na vidiki, obnova ZG.. a nije istina da nemaju s kime odraditi nego su dali otkaze neprofitabilnom osoblju te je broj zaposlenih smanjen.. k tome stalno traže nove ljude..

Otvoreni natječaji

New Report

Close