THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ides ,nakon 3 mjeseca trejd…jer zna netko koliko vrijedi ovaj ugovor sta je THNK potpisala?

pitanje je jesu li u stanju na tom (ili bilo kojem ugovoru) zaradit

@ptolic: pa Tak mozete za svaku firmu rec.. dal je IGH isto sposoban? Pogledajte bonitete obje firme.

U IgH valjda glavesine imaju neto place 500k kn mjesecno dok mladi inzenjercici rade za 6500 neto ( ukljucujuci I moje kolege s faxa).

Pogledajte prosjecno placu u IgH. Mislim da je u Tehnici ipak malo korektnija ekipa.

Što mislite po vlasničkoj strukturi da li će mali dioničari biti isključeni iz dokapa?

kako je moguce da budu?  pa  svima jednako.

k tome sto znaci “mali” dionicar?

Filipec je mali za Luxury real estate…

ja sam mali za Filipca.. osim toga imate u TOP10 nekih imena koji nemaju veze s tehnikom nego su se pojavili u top10 kada je bio pad cijene a oni kupovali..

osim toga sto je i Intercapital mali ( tko god da se krije iza) ?

imate primjer g. Novak Mirko nema veze sa Tehnikom…

@snjegovic, po mojoj procjeni minimalno 120 mil. kn.

Što je onda razlog da smo danas u crvenom a dobili mega posao. Ne vidim drugi razlog osim dokapa, tj. njegove cijene i mogućeg isključenja ili djelomičnog isključenja. Npr. Za 100 postojećih imaš pravo pisati samo jednu. I ako je nominala 10 kn, evo novog đure.

u crvenome?  ok, a sto je razlog da smo danas sa OPTE u crvenome?

razlog je sto ljudi nemaju para u HR opcenito kazem.

da ali za to izglasad treba 75%…

 

Da od onih koji dođu na skupštinu, ak se ne varam.

A zar ne treba na skupstini imati kvorum Neki ? Nemre doc Sam Horvacic I rec bit ce Tak I Tak…

Prvih 10 nema ni 50%….

Mislim da ne. Koliki je bio kvorum sad na ddjj??? Država ima samo oko 30%.Tj.koliki bude, još nije bila skupština.

New Report

Close