THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

istina. ali ja vise love nemam.

Pozdrav,

volio bi čuti Vaše mišljenje o ovoj dionici:

– budućnost kretanja cijene nakon ove krize

– mogućnost dobivanja poslova nakon potresa

– razmišljanja

Hvala!

Pozdrav, po mome misljenju kako je g. Bandix rekao obnova ZG moze trajati i do 10 godina. Uvjeren sam da ce dio poslova ovdje raditi i Tehnika. Jest da je ronilo sa 160 na 60 i i nesto sad nedavno ali tako je vecina dionica pa i OPTE koja se prodaje ronila sa 8 na 4..

k tome godisnji gubici su smanjeni – nije vise 270 u god dana nego 70. eto ukratko.

dionicar, 02.04.2020. u 21:53

k tome godisnji gubici su smanjeni – nije vise 270 u god dana nego 70.

znači -340 milijuna u 2 godine.

krasno

tako nekako g. tovarish.  sto ne znaci da za 2 ne bude +10 milijuna.

@dionicar

super ti je ta računica: u 2 godine izgubili su -340 milijuna, a možda u sljedeće 2 zarade +10 milijuna.

nagradno pitanje: koliko godina takvog plusa bi im trebalo samo da vrate gubitak iz zadnje 2 godine?

budapest !

34g

Pošto u životu nista nije badave, tako i oprema koja se salje iz Kine za nase medicinske potrebe. Molim za mišljenje kako će se to odraziti na posao THNK koja ima u sebi kineski kapital.

kolega snjegovic, kao ima  a zapravo nema. Onaj kines koji je bio Luxury Real Esteta ( 1.  vlasnika tehnike) vise nije tu.  k tome nije iskljucena dokapitalizacija po nominali. i kao sto sam vec napisao mislim da ce sada imati posla zbog obnove Zagreba.  i dalje traze ljude.

Game over!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.





dionicar, 03.04.2020. u 16:11



kolega snjegovic, kao ima  a zapravo nema. Onaj kines koji je bio Luxury Real Esteta ( 1.  vlasnika tehnike) vise nije tu.  k tome nije iskljucena dokapitalizacija po nominali. i kao sto sam vec napisao mislim da ce sada imati posla zbog obnove Zagreba.  i dalje traze ljude.



a koliko je nominala? 🙂 🙂

900 kn?

ko da slušam Migru, samo bez tsunami poslova, a tko će ga znat???

dokapitalizacija po nominali, ajde budite ozbiljni, firma u teškoj komi i aparatima  već godinama 🙁 🙁

 

tako je, nominala je 900kn.  a zasto onda traze ljude?

Vi ste sigurno  zaposlenik Tehnike pa znate nešto?

 

New Report

Close