THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je ovdje problem u sucu i njegovu lutanju!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/toranj-razdora-gradnja-najvise-zgrade-u-hrvatskoj-dovela-do-niza-tuzbi-partnera/9833365/
Bilo kuda Tehnika svuda! Luda kuća!

bilo kuda Tehnika svuda, Bid jaci od Aska.. gledajuci prvih 5..

sto je ovo na Tehnici ? gledajuci prvih 5 naloga kupnja je 10 puta jaca od prodaje. 🤩😍🤔

Na stranici Tehnike se ne vidi da išta novo rade osim što planiraju novu zgradu u Velikoj gorici.
Što uopće rade?

zgrada se ne planira vec se gradi.. mozda vec i 2. etazu..

https://lider.media/aktualno/tehnika-zlopasin-dolazak-na-celo-no-a-po-modelu-kineskog-preuzimanja-luke-zadar-120387

to su stare vijesti ,kolovoz 2019…ovdje ni trava ne raste…žalim što sam ušao unutra…

ja ne zalim dok god bivsi celni covijek ima udio kao i dok god Je 2. suvlasnik u menadzmentu. ..
mislim da mu nije u interesu radit protiv firme ako od iste te firme prima placu. 😊

sve 5…mišljenja sam da nemaju love više…Yu nije dala para za Kumrovec…sama dionica nema pomaka već mjesecima..čim malo skoči odo ja van…bar neki plus…

dionice su dugorocno ulaganje. pogledajte Teslu.
imam osjecaj da na ovom forumu vecinom prevladavaju spekulanti a ne ulagaci.ne mislim na Vas osobno nego opcenito.
Pogledajte MasterCard. 12.5x u 10 godina.

@dionicar
koje je tebi uopće mjerilo ulaganja u tvrtke s ovakvim poslovanjem?jer ako je razlog taj što neki bivši direktor/zaposlenik kupuje dionice, onda si na pogrešnom putu jer taj može imati nekakve dogovore i razloge koji nemaju nikakve veze s prodajom dionica jednog dana sa nekakvom zaradom.
pogledaj im rezultate poslovanja, pogledaj im BV ispod 0 pa reci zašto bi itko plaćao čak 150 kn za ovu dionicu? ovdje bi moglo doći do velikog spajanja dionica i jakog rezanja nominale na zakonski minimum od 10 kn,što to znači za one koji sada plaćaju čak 150 kn za dionicu, valjda ti je jasno?

New Report

Close