THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zato je g.Kupac izgleda i kupovao toliko sve ovo vrijeme.

@BudFox. da ste kupovali.. sto bi bilo kad bi bilo.. da sam ja davne 2007/2008. stavio 20 000 kn u THNK izbuko bi van 400 000 kn ( i vise).
niste mogli znati sto ce biti..
Promjena u godinu dana +613,24% – tocno ali kako ste mogli znati da je dno 28 kn.. ja sam krenuo u shopping od 70 na vise.. ovih 613% vam je ko sto sam gore bapisao kad je bilo sa 400kn na 10 000 kn ( i vise )..


Znači očekuju uskoro pozitivno poslovanje kad gubitak iz 2018. pokrivaju s "dobiti iz budućeg razdoblja".
Neka bude tako!

to je standardna floskula koja se uvijek stavi kad se prenaša gubitak. neće valjda napisati da će gubitak ostati za vjeke vjekova??

https://m.vecernji.hr/vijesti/tehnika-ce-za-kineze-obnoviti-zgradu-bivse-politicke-skole-u-kumrovcu-1340272

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


No, prvi zadatak novog vodstva kompanije bit će okončanje predstečajne nagodbe. Iz tvrtke poručuju da postupak predstečajne nagodbe za sada ide prema planu, a okončanje nagodbe očekuje se do kraja ove godine."
http://www.seebiz.eu/novi-pocetak-tehnike-s-kineskim-potpisom/ar-197670/

Ovo će biti najveći izazov i najveća opasnost za sadašnje male dioničare jer veliki bi lako mogli ići na pretvaranje obveza u dionice, spajanje više dionica u jednu novu, povlaštena dokapitalizacija samo za većinskog dioničara i slične igrice kakve su već doživljene na zse.
Tko je jeftino ušao ispod 100 kn, puna šaka brade, pogotovo ako je to uspio prodati sad oko 300 kn ali veliko je pitanje kako će u ovim preslagivanjima proći mali dioničari jer Kineze u biznisu zanima samo vlastiti interes.



Znači očekuju uskoro pozitivno poslovanje kad gubitak iz 2018. pokrivaju s "dobiti iz budućeg razdoblja".
Neka bude tako!

to je standardna floskula koja se uvijek stavi kad se prenaša gubitak. neće valjda napisati da će gubitak ostati za vjeke vjekova??
[/quote]

Tako piše i u svakom IGH-ovom izvještaju pa se čeka i čeka 🙂 zvuči jednostavno, ali treba imati dobit preko 250 milijuna da se to pokrije. Ne prihod, nego dobit.

Strah me Kineza, tko zna šta je iza toga; sigurno nisu došli iz karitativnih razloga.

“Ovo će biti najveći izazov i najveća opasnost za sadašnje male dioničare”…
Kolega najveca opasnost je bio stecaj…Ovime je stecaj izbjegnut. Tehnika ima novog vlasnika ..kako ce izvest dokap..povecanje kapitala..itd..Hoce li izdat nove dionice ..nove oznake ( tko kaze da mora bit R-A)..moze ..Najvaznije je da tvrtka pocne radit i zaradjivat..a po svemu sto se zadnjih dana izdogadjalo to je vrlo izgledno.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

A koliko bi me bilo tek srah da nisu došli 🙂

Strah me Kineza, tko zna šta je iza toga; sigurno nisu došli iz karitativnih razloga.
[/quote]

Prednost Kineza je sto imaju pokrice svojih banaka dobivaju bankovne garancije skoro u neogranicen iznosima …zbog toga lakse dobivaju poslove jer znamo da bankovne garancije su danas najveci problem građevinara uz nedostatak radnika… Kinezi imaju obadvoje i garancije i radnike ….stoga su superiorni i njihovi dani tek dolaze na EU trzistu..i lako bi mogli postati kroz nekoliko godina dominantna sila u građevini u EU jer njima tesko da neko može parirati u cijeni garancijama i broju radnika …

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Bit ce posla..

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/620294/seli-li-se-kbc-iz-splita-sve-ovisi-o-kinezima-investitori-s-istoka-imajunbspvelike-planove-za-nase-zdravstvo-ministar-kujundzic-je-odusevljen-sto-ce-u-tom-slucaju-39niknuti39-na-firulama-i-krizinama

Pozdrav

svi smo mi Crobex

A zašto bi Kinezi izgradili bolnicu u HR kojoj bi vlasnici bili Hrvati i upravljao HZZO? Opet akcija crvenog križa i crnih limuzina?

Kinezi voljni uložiti milijarde u objekte u Splitu, Zagrebu i Osijeku

New Report

Close