THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ni cuo ni vidio? ovaj lijevi je što? Slovenac? 🙂 njemac?

Zaključen sporazum o razumijevanju

Dionicar najzanimljivije je da se za Tehniku zanima bilo koja kineska firma nego jedan od najvecih kineskih gradjevinara/// sto znaci jedan od najvecih gadjevinara u svijetu..bit ce na ovoj dionici jos puno toga Tehnika bi mogla porasti na jednu od jacih u regiji…znamo da Kinezi nemaju problema sa ulaganjem vecih kolicina novca kada zakljuce da im se isplati…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Dionicar najzanimljivije je da se za Tehniku zanima bilo koja kineska firma nego jedan od najvecih kineskih gradjevinara/// sto znaci jedan od najvecih gadjevinara u svijetu..bit ce na ovoj dionici jos puno toga Tehnika bi mogla porasti na jednu od jacih u regiji…znamo da Kinezi nemaju problema sa ulaganjem vecih kolicina novca kada zakljuce da im se isplati…

to su gluposti.kinezi kad dobiju neki posao, dovuku svu svoju operativu iz Kine, od strojeva do radne snage jer ne zele imati nista s lokalnim firmama i pravima radnika koja su ovdje 5x veca nego sto ih imaju njihovi radnici! najbolji primjer je Peljeski most-sve su dovukli svoje i rade rekordno brzo i uspjesno, njihovih radnika uopce nema po gradu i okolici, samo rade i spavaju! mozete li zamisliti takvu situaciju s nasom radnom snagom??

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

kako god.. Tehnika je prakticki x5 od 8.mj 2018…

ko se nada da će u dilu s kinezima dobro zaraditi,taj živi u teškoj zabludi.oni će uzeti ono što im treba,ako im uopće treba, i dovidjenja . nije njima na kraj pameti kupovati neke firmice u predstečaju poput tehnike

ignore: one



Dionicar najzanimljivije je da se za Tehniku zanima bilo koja kineska firma nego jedan od najvecih kineskih gradjevinara/// sto znaci jedan od najvecih gadjevinara u svijetu..bit ce na ovoj dionici jos puno toga Tehnika bi mogla porasti na jednu od jacih u regiji…znamo da Kinezi nemaju problema sa ulaganjem vecih kolicina novca kada zakljuce da im se isplati…

to su gluposti.kinezi kad dobiju neki posao, dovuku svu svoju operativu iz Kine, od strojeva do radne snage jer ne zele imati nista s lokalnim firmama i pravima radnika koja su ovdje 5x veca nego sto ih imaju njihovi radnici! najbolji primjer je Peljeski most-sve su dovukli svoje i rade rekordno brzo i uspjesno, njihovih radnika uopce nema po gradu i okolici, samo rade i spavaju! mozete li zamisliti takvu situaciju s nasom radnom snagom??
[/quote]

Na Pelješkom mostu trenutno radi nešto manje od 300 radnika angažiranih od CRBC_a. Cca 25% su naši radnici iako najmanje u operativi, dakle ipak ih trebaju.

Evo javili se strucnjaci za Kineze sve sami eksperti…
Kakve veze ima dali za Tehniku rade KIneski radnici ili Hrvatski kojih ionako odavno nema nego su ih zamjenili crnci filipinci i ostali kojima se isplati raditi za Hrvatsku placu….Bitno je da firma radi dobro i da ide u porave ruke a ko ce raditi u Tehnici crnac kinez indijac mene to ne brine.dapace radnika nece falit sto je najveci problem danas Hrvatskih gradjevinara… Ima kineza par miljardi imat ce Tehnika radnika vise nego ikad…također vidim da je prodaja suplja ko babLji zub nikakve price po ovom forumu nece promeniti cinjenica da vlasnici nedaju jeftino dionicu narocito sada kada se tek sprema glavni skok…a buduci vlasnik uzima redovito..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ovo dosta podsjeća na temu o Uljaniku gdje su Kinezi također bili aktualni neko vrijeme. Priče o Kinezima su na hrvatskom tržištu kapitala očigledno postale glavni okidač za rast, šta reći više…


Ovo dosta podsjeća na temu o Uljaniku gdje su Kinezi također bili aktualni neko vrijeme. Priče o Kinezima su na hrvatskom tržištu kapitala očigledno postale glavni okidač za rast, šta reći više…

također sam to uočio na više dionica—-najprije krenu (naručeni) članci po portalima kako tobože dolaze kinezi, a sve u najboljem slučaju počne i završi s nekakvim pismima namjere i memorandumima o razumijevanju i to je sve ali ekipa to maestralno iskoristi da dionicu napuca 3x, 4x 5x, pokupi lovu i onda najednom sve utihne do nekih novih “kineza” koji “preuzimaju” neku drugu firmu…

ignore: one

tocno, ali opet ponavljam… zasto je nas Bojan toliko nakupovao ?

Ja bas kupovinu 20% Tehnike ne bih nazvo narucenim clanlkom kad znamo da je to sve istina neki ovdje jednostavno zele istinu izokrenuti za vlastitu korist nema tu narucenih clanaka sve je jasno koliko je dionica prodano i koliko je dionica su kupili bojan i ekipa + 20% kinezi..za sve postoje dokazi nema tu laznih clanaka nego nekoliko kolega sa foruma koji sire dezinformacije ….sve je jasno a mislim da cjene pomalo pokazuju otkud vjetar puše..mozete vi ovdje izmišljati lazi koliko hoćete
dok top 10 dionicara uredno kupuje

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

g. Data u potpunosti se slazem sa Vama. ne znam koliko ste u investiranju ali ja sam prilicno mlad.. nadajmo se da cemo brojati $$$

New Report

Close