THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zasto nema ponude za preuzimanje????
Pa g. Horvacic i g. Zlopasa su povezani preko zajednickog drustva LTO-ENERGY d.o.o., ocito djeluju zajednicki i presli su prag od 25%????
Nemam THNK niti mi pada na pamet ovo cudo kupovati…zakon se mora postivati…

Rastimo zajedno...

tocno, sto znaci da bi dionice trebale rasti…

Zašto nema ponude?

Zato jer nisu kupljene dionice već ESOP d.o.o. zbog toga se niti ne mijjenja 1-vi u spisku 10 najvećih, kako će i kojim manipulacijama doći do dionica to ćemo još vidjeti, valjda će i HANFA konaćno reči svoje!!!!!!!!

A tko je odlučio prodati ESOP d.o.o. i pod kojim uvjetima to tek treba istražiti, mislim da su napravili grešku u koracima.

Šta će reć postoječi dioničari to jest, dionici ESOP d.o.o.-a???????????????????????????

Nakon promjene vlasničke strukture najvažnije pitanje je riješeno tj. da neće biti stečaja. Tu su nekrernine, radnici, know-how, tržište, novi partneri.
Bit će ovdje zanimljivo slijedećih godina.

Dionici ESOP-a su zadovoljni jer su im isplaćeni udjeli po nominalnoj vrijednosti.


Dionici ESOP-a su zadovoljni jer su im isplaćeni udjeli po nominalnoj vrijednosti.

Odlična cijena.
Uskoro će skupština pa ćemo vidjeti kako će do više od 75%?
Najvjerojatnije dokapitalizacijom.
Kako god, slažem se da će biti zanimljivo, nadam se i isplativo, u ovoj dionici!

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

da su htjeli dokapitalizaciju vec bi ju izveli ….a ne bi se svim sredstvima sluzili da dodju do dionica ..pitanje je zasto su dionice kupovane na ZSE ….vjerovatno zato sto su ih tako jeftinije dobili…mene isto zanima koji postotak zele imati da bi kontrolirali firmu …zato im treba ohoho dionica…da li ih misle ovdje pomalo skupljat

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Pravi vuk u janjecem krznu je Interkapital sa 11.256 dionica i 5,94% udjela …
to je novi vlasnik…..bolje receno ne znamo da li iza ovog racuna stoji ista ekipa od Horvacic Bojana” Kinezi”…posto je vlasnik nepoznat nitko ga ne spominje a dionice ima od nedavno i to vece kolicine zajedno prva tri najveca dionicara imaju 35% dionica
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00%
2. HORVAČIĆ BOJAN 16.926 8,93%
3. INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. 11.256 5,94%

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Interkapital je kupovao dionice za Bojana 😉

lijepo se penjemo ;)) 🙂 je li moguće da ovo bude bolja priča od OPTIME ? 😉

S 10 tisuća kuna prometa…blaženi ZSE 🙂

a u cemu je problem? 🙂 uzmite novce ako mozete 😉 osim toga, nisamo mi DE da se vrti milionski iznosi i ti u EUR a ne KN 😉

New Report

Close