THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako je pripuz rekao, rampa preskocena ;))

cijena dionice je porasla oko 500% od dna, ali ni dalje nema nikakvih informacija što se događa sa Tehnikom jer ona je, kao što znamo, u predstečajnoj nagodbi, a ako to ne uspije ide stečaj!
ima li tko info što se zbiva u predSTEČAJNOJ nagodbi Tehnike?

Valja biti oprezan pri ulasku po ovim cijenama, treba se samo prisjetiti Viadukta, pa će vam biti sve jasno.

tko ovu stečajušu plaća 220 kn??,,,,taj nije normalan ni pod razno!

...from Doboj!

Ovdje ili netko od samog pocetka zna kako ce nagodba izgledat ili se netko voli kockat s ishodom nagodbe prema svojim saznanjima stanja drustva druge nema

Ignore : renči

nije u stecaju.. 😉 onaj ko misli da ce rasti i ne vidim di je problem.. ja mislim da jos dokupim 😉

Ako Bojki odluči dići ovo na 750 on će to napraviti a vi pjevate borbene još od 50 kn… samo toliko. Pozz

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

book je oko 0,,,a vi pjevajte borbeno-navlakačke

...from Doboj!

@NaBiduAsku, slazem se s Vama apsolutno. pitao sam se u 8.mj sto ce bit s THNK kad je bila i manje od 50, 30-40kn. i mislim si..da li da riskiram 10ak tisuca kn.. a vidi gdje smo sad.. odlucih se kasnije na rizik 😉

@mujjo – ok, book je 0, slazem se. a na HTu je book? 😉 i sto.. od javne ponude dionica na koliko smo? 😉 skoro na povijesno najnizoj razini… najmanje je bilo 140.. sad niti 160.. a javna ponuda bila preko 200, ok treba i dividende brojat slazem se..ali opet..

https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/THNK_83ecdc31-403d-41cf-88e8-b935e9148caa.pdf

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


ja nisam ulazio tako nisko po 32-34 ali sam na 70, 115, 130…

Zato sam ja ušao na 140 nakon prvog oporavka sa 100 i izašao na 53 misleći da sam dobro i izvadio. Moje vatreno krštenje na ZSE. Dosta poučno…

New Report

Close