THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema komentara kad su u čudu… dionica u predstečaju a raste. dovoljno za gastritis… a još i da pišu… previše tražite od njih. P.s. trenutno nemam THNK.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik



Promjena u Top nakon zadnje velike kupnje 27.11.:

4. INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. 8.749 4,62%
skrbnički račun


Zanimljivo netko kupi 5% Tehnike i niti jednog komentara vec tjedan dana
veliki igraci ulaze a svi sute …vjerovatno su to sve kamikaze koje ulažu milione…
[/quote]

Sta komentirat ili ti veliki nesto znaju sta ostali ne znaju pa imaju razlog ulagat ili im je cisto kalkulirana spekulacija jer tehnika ima neku racunicu po kojoj bi u predstecaju po dionicare moglo ispast dobro, s druge strane kod nas malih tj recimo mene ja ne ulazem radi toga jer se hvatam spekulacije eno velikog ako on kupuje on sigurno nece izgubit lovu sigurno zna nesto dovoljno sam tih gledao kako tope svoju lovu tako da mi to nista ne znaci ili ja to vidim ili ne vidim, a po ovoj cijeni sigurno ne prihvacam takvu spekulaciju dok ne vidim crno na bijelo neku racunicu, dok je pala ispod 40kn cak sam se bio razmisljao da li prihvatit mali rizik nisam i sta je tu je, dalek je put ovdje i ako predstecaj prodje ok da nakon toga ovo funkcionira i radi kako treba, ako nisu mogli u 10 godina se dovest u red, a imali su sve preduvjete nema ni osnove da se nesto brzo promini bez vecinskog vlasnika koji ce poslozit stvari.

Ignore : renči

Bit će svega, ali firma se uz puno odlučnosti i malo sreće može sčupat….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Puna podrška direktoru Sirovcu i ako se nešto može učiniti on će sigurno tako i napraviti.

Eto nam i tehnike zvonimir u predstecaju.
Zamisli, imas zemljiste u centru grada, sagradis zgradu, prodas po 2500e/m2 i nemas za platiti obveze.
Odlican poslovni model. Bravo, Sirovec

Da, da sad je Sirovec kriv, trebalo bi malo istražiti Iliju i Filipa.

St-3179/2018-1
Ode i Tehnika Vrbani

Restrukturiranje u tijeku, samo tako dalje g. Sirovec.

St-3179/2018-1
Ode i Tehnika Vrbani

I ovdje se koriste blagodati predstečajne, kad ne ide na gradilištu, ide kroz papire.

Zakon je jednak za sve.

INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. 10.802 +124 Ovaj skrbnički lagano skuplja, kad bi znali tko je!?

Da li je kome mozda palo na pamet
da iza novog skrbnickog i G Horvačića stoje Kinezi

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close