THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


luki007: Kupuj samo kupuj, sve sto je do 12k je povoljno… Kolega di ste bili prije mjesec dana kad se ulazilo po 10 200 kn…. matrix90 Di ste bili prije 11 mjeseci kada je bila 4 i po??? Ja sam bio u njoj. Zato molim Vas…no comment samo se nemojte potući jer bitno da nam investicija bilježi lijepe prinose.

Ne nema problema, možda jedino na Ingri…[smiley11][smiley2] ( šala )

ovako smo završili :

Dobro je potkajlana, ni trt ni mrt.
Samo bi se tome moglo dogoditi da ostane bez njih [smiley1]


Dobro je potkajlana, ni trt ni mrt. Samo bi se tome moglo dogoditi da ostane bez njih [smiley1]

Kolega šta ste ovime htjeli reći??
[smiley2]

he – moram priznati ni meni nije jasno. [smiley9]

Chill:

Dobro je potkajlana, ni trt ni mrt. Samo bi se tome moglo dogoditi da ostane bez njih [smiley1]

Kolega šta ste ovime htjeli reći??
[smiley2]

Isprika na nejasnoći.
Nekako mi se čini da je to ista osoba i na kupnji (1950) i na prodaji (12000).
Htjedoh reći da taj netko koji je ukalupio cijenu bi mogao ostati bez tih dionica jer bi ih netko mogao kupiti po toj cijeni po kojoj nudi odnosno prodati mu ih po cijeni koju je postavio na kupnji.
Malo mi se ovo čini smjelo prije objave FI.
Osim ako zna nešto što mi drugi ne znamo…

FI danas?

Da danas bi trebalo izaći izvješće, ali čini mi se da ništa prije idućeg tjedna…[smiley11]


Da danas bi trebalo izaći izvješće, ali čini mi se da ništa prije idućeg tjedna…[smiley11]

tak nekak i ja mislim. vjerojatno se gospoda sa vrha nije dovoljno nakrcala pa sad odugovlače…[smiley3]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

mislim o onim velikim kupovinama zadnjih tjedan – dva !?
prošlo je puno naloga po 12.000.

Očekujem solidno izvješće.


Očekujem solidno izvješće.

I ja.
baš me zanima da li se je PBZ nakrcao sa cca. 1200 kom na blef ili je fino i elegantno izračunao koliko bi THNK mogla vrijedit poslje izvještaja
A ako izvještaj bude dobar, očekujem THNK na razinama od oko 13 000 kn!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

New Report

Close