THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ovog dečka što kao “sumanut” kupuje nao ovim cijenama mi je iskreno žao. Sa gubitkom se teško pomiriti. Teško si je i pored činjenica priznati da si pogriješio. Naučit će lekciju života i nadam se da će ostati pri zdravoj pameti. Jedino ako je te pare zaradio na kriptovalutama, recimo na bitcoinu i prodavao ga kad je bio na 20 tisuća dolara. Onda mu je ovo igra i sprdnja u suprotnom bit će bol i skupa pouka.


A ovog dečka što kao "sumanut" kupuje nao ovim cijenama mi je iskreno žao. Sa gubitkom se teško pomiriti. Teško si je i pored činjenica priznati da si pogriješio. Naučit će lekciju života i nadam se da će ostati pri zdravoj pameti. Jedino ako je te pare zaradio na kriptovalutama, recimo na bitcoinu i prodavao ga kad je bio na 20 tisuća dolara. Onda mu je ovo igra i sprdnja u suprotnom bit će bol i skupa pouka.

Ja necu rec da li ce on promasit ili ne kupovanjem po ovim cijenama, buduca vrijednost kompanije ovisi cisto o ishodu predstecajne nagodbe i uvjetima po kojima se trazbine rijesavaju (otpisom, pretvaranjem itd) i eventualnom dokapitalizacijom i nastavku poslovanja povise u pozitivi, s te strane to je cisto kocka jer ishod ne mozete predvidit, da bi imali racunici da se kupovanje isplati.

Ignore : renči

Bome, izgleda da je bio pravi podvig prekjučer ovo čudo nagurati do preko 150, a sada nitko neće ni primirisati iznad 80……

Evo ga… u srijedu je čovjek kupio 775 komada prosječna 136 kn. https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=THNK-R-A

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

http://www.seebiz.eu/investitora-koji-ce-spasiti-tehniku-jos-nema-na-vidiku/ar-184912/

izgleda da se malo previše zaigrao

http://www.seebiz.eu/investitora-koji-ce-spasiti-tehniku-jos-nema-na-vidiku/ar-184912/

Eto, crno na bijelo, kao što sam i govorio. MoU je ništa.
Pa majku mu dragu, jesam li lijepo rekao da sam i hsam potpisao preko nekoliko i da znam što to znači?!? A nađu mi se ovdje pametni objašnjavati kao da znaju bolje.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

“Navedeni sporazum o razumijevanju ne predstavlja preuzimanje niti ulazak tvrtke Guangxi Construction Engineering Group u vlasničku strukturu Tehnike niti njeno sudjelovanje u predviđenom restrukturiranju tvrtke – rekao je za Lider direktor Tehnike Zlatko Sirovec.”

Hmmm da li se nekome cini da je ovaj tekst malo tendeciozan? Narocito, kad se spominje u zadnjem dijelu da je vrijednost imovine veca za 200 mil kuna od obveza a investitor bi trebao ulagati velike novce? Pa onda svi koju ulazu unutra su ocrnjeni kao spekulanti? Covjek je nedavno ulozio 1000 000 kuna pa je Spekulant?Kako oni to znaju? Pa onda kolega kukuriku kaze u par postova prije da on takvih MoU potpise desetak pa nista au tekstu poznati menadzer kaze da on potpise 20ak MoU pa nista….Cudno ali imam osjecaj da se nastoju navest na prodaju….Jesam li u krivu??

ja se nadam da se HANFA ovdje konačno blokirati trgovanje do odluke suda o PSN jer ovo guranje cijene dionice na silu prema gore nema ama baš nikakve veze s ulaganjem već ulazi u zonu manipulacije cijenom

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kukuriku,
nasmijao si me za kraj.

i mene!

“Naime, Sporazum o razumijevanju između Tehnike i Guangxi Construction Engineering Group potpisan prije dva dana uključuje dobavu materijala i tehnologije, financiranje i osiguravanje bankarskih garancija te angažiranje radne snage na projektima na kojima bi zajednički nastupili.”

ima li ovo kakvu težinu?

New Report

Close