THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas bi moglo biti milju kuna prometa

Decki, to je MoU iliti Memorandum of Understanding. To je nista. Pravno neobvezujuc dokument bez brojeva. Potpisao sam takvih jedno desetak.
Ono, suradjivat cemo ako se dogovorimo oko cijene radova. A Kinezi nisu poznati kao velikodusni platise, a i kako ce biti kad im je referenca oni sami, njihova radna snaga i cijene.
O preuzimanju tu ne pise nista.
Nemam Thnk.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

Hmmm pa Royal i Carnival Cruises su potpisali MoU s Kinezima s prije par godina i sada grade 10ak brodova zajedno s Kinezima za njihov market. Ovo je cisti kineski way of business.Vidjet cemo kad krenu detalji projekata…

Pa da mi je znati tko je kupovao po 150 dok sve ostalo pada?

Ušao po 145 sa 155kom i uvaljao po 150 i natrag na 147/146……ludjak (mislim na sebe 🙂

Ušao opet – 135kn……)

Ovo je realno jedno veliko ništa – običan sporazum da će nastaviti razgovarati i možda se jednom nešto i dogovoriti. Nevjerojatno na što je ekipa nasjela!?
Onaj tko je kupovao na 30-70 kn, sad se fino kipa sa parsto % zarade! Nije ni čudo da je ova burza otišla do vraga.

Ignore: KressoM, delux

Znači opet špekulanti pokreću lavinu 😛

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Izlaz – 140kn…….prerano….

Prodao si Horvačiću, lik sad skuplja po 140. Sve ovisi o njemu… vjerojatno zna šta se sprema a po 140 mu je dobro dakle…

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Ma nije problem samo u njemu (uostalom, nema neograničena sredstva), nego u tome što se na ovoj razini dobrano isplati iskrcati 99% ljudi koji trenutno imaju dionicu…….

New Report

Close