THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovdje će PSN biti jako jako teška iz više razloga.[/b]. Društvo nema slobodne imovine koju može ponuditi, nema zajamčene novčane tokove niti prosperitet operativnog poslovanja, trebati će ogroman dokap da bi se preuzelo vlasništvo..

ako propadne PSN, preostaje stečaj…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Bas me zanima da li naš Bojan danas rasprodaje ? Budemo vidjeli za koji dan !


Najniža nominalna je 10, iako se može napraviti i niža, ali obično je 10, sa ne razglabam. Ovako se radi ps nagodba:
– procijeni se koliki su dugovi
– procijeni se EBIT
– procijeni se koliki su održivi dugovi, tipa 2,4 EBIT-a.
– dugovi iznad 2,4 EBIT-a se otpišu
– dugovi do 2,4 EBITa se pretvore u nove dionice po nominalni od 10 kn
– dokapitalizacija

Znam koliko je nominalna vrijednost ali postoji tu i matematika koja podlogu ima u zakonu. Tako da je od 900 koliko je sada do 10 jako dalek put… Možete provesti dokap po 10, ali prvo treba spustiti kapital na tu razinu


@Zorangutan

Ako ste već zaboravili podsjećam vas na Viadukt

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Zašto bi bio dugačak put? Oduzme se akumulirani gubitak do smanjenja nominalne na 10 kn i to je to. Ako nema dovoljno akumuliranog gubitka, pokaže ga se na fi 2018.

Ovaj model ići će do 2025. godine pa će biti puno posla za građevinare

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/T10OPf8yNDgJX8cNtKuexg==.pdf


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/T10OPf8yNDgJX8cNtKuexg==.pdf

Sta su optimisticni sa svojim prijedlogom nema sta pokupili malo bahatosti od svog velikog partnera.

Ignore : renči

Ma da moj plan je otpisite mi 70% i to je to ako prodje prodje nastavljam radit isto da mi je znat tko ce na to pristat, jos pazi osiguranim vjerovnicima idu s prijedlogom da otpisu 70% smijesno.

Ignore : renči


Ma da moj plan je otpisite mi 70% i to je to ako prodje prodje nastavljam radit isto da mi je znat tko ce na to pristat, jos pazi osiguranim vjerovnicima idu s prijedlogom da otpisu 70% smijesno.

Oni po zakonu moraju dati svoj prijedlog i dali su ga na način koji njih gotovo ne dira, ali naravno da vjerovnici to neće prihvatiti nego će napraviti po svome, a to znači drastični rezovi.

Ignore: KressoM, delux

+ 44%

s uloženih 7400 kuna cijena je dignuta +44%!….postoji li veća sprdnja od burze od ove naše?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Na kupnji 1000 kom po 90,00
Bojan nabavio pare

New Report

Close