THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Drugi najveci vlasnik Tehnike ponovo dokupljuje
ovdje se ne vidi promet zadnja 3 dana kada je sigurno isto uzimao

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=THNK-R-A

HORVAČIĆ BOJAN + 200 kom


Zanima me hoće li burza opet poslati upit: “nešto vas moramo pitati, ali samo zato jer nas pravilnik obavezuje”, na što će firma odgovoriti: “mi nemamo pojma, niko nije dolazio kod nas na razgovor, a i da jest, naša korporativna strategija i budućnost nije javni podatak”, na što će burza reći: “to je ok, ali, molimo vas, drugi put samo recite ‘nema ništa novo’, ostalo se u HR ionako podrazumjeva”.

Ukoliko Kinezi ulaze, ne bi li to trebalo biti s većim količinama?
Ili smatrate da će ovo sitno dokupljivanje trajati mjesecima?


Ukoliko Kinezi ulaze, ne bi li to trebalo biti s većim količinama?
Ili smatrate da će ovo sitno dokupljivanje trajati mjesecima?

Nisi to o kinezima valjda shvatio za ozbiljno? :-)))
To ti je u rangu crnih limuzina koje su bile “viđene” oko pogona DIOKI-a prije nego je otišao u vječna lovišta.

Ignore: KressoM, delux


Drugi najveci vlasnik Tehnike ponovo dokupljuje
ovdje se ne vidi promet zadnja 3 dana kada je sigurno isto uzimao

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=THNK-R-A

HORVAČIĆ BOJAN + 200 kom


taj dioničar je ” trojanski konj” kineskom ulasku u Tehniku. Da su kupovali preko tvrtke koja je vidljivo povezana s kinezima cijena bi otišla gore. Pogledajte način ulaska u luku Zadar. Možete dodatno istražiti i vidjeti gdje radi g. Horvačić i s kime je ta tvrtka povezana i koga predstavlja.

Čovjek kupio još 800 kom. Mislim da taj neće stati.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik



Drugi najveci vlasnik Tehnike ponovo dokupljuje
ovdje se ne vidi promet zadnja 3 dana kada je sigurno isto uzimao

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=THNK-R-A

HORVAČIĆ BOJAN + 200 kom


taj dioničar je " trojanski konj" kineskom ulasku u Tehniku. Da su kupovali preko tvrtke koja je vidljivo povezana s kinezima cijena bi otišla gore. Pogledajte način ulaska u luku Zadar. Možete dodatno istražiti i vidjeti gdje radi g. Horvačić i s kime je ta tvrtka povezana i koga predstavlja.

[/quote]

A ovako je vidljivo povezan sa kinezima bez tvrtke. Meni osobno to sto on radi izgleda pomalo diletantski i zasad ne vidim svrhu. A to ne znaci da ista ne postoji. Meni to izgleda kao neki privatni deal. Bilo je ovdje dosta Kineza prodavača magle koji su preuzimali Badele i sl., a na kraju su smugnuli ostavivši dugove za kiriju, struju i telefon.

Treba pričekati rasplet. Možda doticni ganja neki udjel i otkupi trazbine? Mnogo se ovdje opcija može “nacrtati”.

Kao ovako cijena nije otišla gore?
Nekako mi je preočito od samog pocetka jer se guglanjem samog imena dionicara kad je poceo uspon u top ten moglo doci do informacija da je povezan sa kinezima
Moze bit da je ovdje jos koji scenario u igri
Pratim radoznalo nastavak price
Nemam dionice niti imao niti želim kupiti


Da su kupovali preko tvrtke koja je vidljivo povezana s kinezima cijena bi otišla gore. Pogledajte način ulaska u luku Zadar. Možete dodatno istražiti i vidjeti gdje radi g. Horvačić i s kime je ta tvrtka povezana i koga predstavlja.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Izvješće izlazi za par dana, pa ćemo vidjeti u kojem smjeru se ide.


Čovjek kupio još 800 kom. Mislim da taj neće stati.

Zanimljivo kako svi gledaju a on radi većinu prometa
i to već podulje vremna..
već bi i mala djeca zbrojila 2+2

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



Čovjek kupio još 800 kom. Mislim da taj neće stati.

Zanimljivo kako svi gledaju a on radi većinu prometa
i to već podulje vremna..
već bi i mala djeca zbrojila 2+2
[/quote]

On je samo posrednik…kupuje za kineze kojima treba domaći partner za Pelješki most, a kompanije se kupuju kad su na dnu kao Tehnika…isto kao rusi kod IGH…




Čovjek kupio još 800 kom. Mislim da taj neće stati.

Zanimljivo kako svi gledaju a on radi većinu prometa
i to već podulje vremna..
već bi i mala djeca zbrojila 2+2
[/quote]

On je samo posrednik…kupuje za kineze kojima treba domaći partner za Pelješki most, a kompanije se kupuju kad su na dnu kao Tehnika…isto kao rusi kod IGH…
[/quote]

kako vi znate za koga on kupuje, a pogotovo da su to kinezi?!? za ovakve tvrdnje možete i te kako odgovarati po novom zakonu o TK!

Boli kiki kineze za Tehniku…evo pokupili su sve radne dozvole za građevinu, cca 500 ljudi…

New Report

Close