THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Jasko koja koincidencija…malo prica o Kineskim investicijama . a u medjuvremenu pokupovao hrpu Tehnike i postao 2 vecinski vlasnik u bescjenje koja slucajnost …
najsmjesnije je sto su svi gledali i kritizirali dok je on kupovao i cinio vecinu prometa..sada ce pocet kupovati oni koji su Tehniku kritizirali na 30 kuna dok je Bojan sav sretan kupovao…
A kupovat ce on jos Tehnike ako Kinezi slucajno ne nadju pokoji skrbnicki ili sl da kupuje za njih dionice
a vi samo gledajte i cudite se po obicaju i gledaj kako cjena raste dok svi cekaju Godoa

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ja se samo bojim da pored svih uplakanih on neće najace ridati i liti suze. Al pitanje je čiji je to interes i lova.

Kinezi su uvijek spas u zadnji čas, kad treba zavrtit spekulaciju i priču, a “na kraju dana” većina tih priča se nikad ne ostvari. Meni bi osobno bilo drago da Tehnika opstane, al da bas bude kineska podružnica neke lijeve betonare, ne bih volio.

I Bechtel je gradio autoput i sagradio ga, pa se ništa nije preuzelo, a lokalne i regionalne firme su odradile glavninu posla. Vidimo da ruska bajka u IGH i HDEL bas ne daje očekivane rezultate. Tako da…. ne bih dizao ruke u zrak dok ne vidimo sto je posrijedi.

A i “malo” je bedasto da se čovjek ovako izlaze javno, ako zna nešto sto drugi ne znaju. To samo govori o neznanju i doživljaju RH… da ovdje valjda svatko može sto i kako poželi.

Pišite vi što hoćete ali dionica ode gore par 100 %.

Ne zanima me dionica na ovim razinama, ali mi upada u oči ovo pokretanje drazbe vec 3x i micanje naloga nakon toga.
Hoce li netko mozda odgovarati za to ?


Pišite vi što hoćete ali dionica ode gore par 100 %.

Je, al prije toga je od vrha pala 99%.

TEHNIKA d.d. – očitovanje na upit ZSE radi promjene cijene

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/5Pi9uiHYmEg8IvOHDB4ppA==.pdf


TEHNIKA d.d. – očitovanje na upit ZSE radi promjene cijene

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/5Pi9uiHYmEg8IvOHDB4ppA==.pdf


Znači, nakon što se bar jedan novinar ipak zainteresirao za priču (nisam čitao članak), drugi dio zadatka, koji je trebala odraditi država ipak je prošao standardno “mi smo pitali pa sad možemo na gablec”.
Ja i dalje na ovo nisam navikao, bez obzira na godine, ljuti me svaki put kad vidim da drugi jesu. Znači – ne može neko postati drugi najveći su vlasnik neke tvrke, izlistane na burzi, za kojeg se ne zna koji mu je motiv, a da ta tvrtka kaže “mi ne znamo ništa”, a burza to prihvati jer ju nije briga. Tvrtka sigurno zna. Ko god da je iza njega, sigurno je dolazio u Tehniku na razgovore, to je čista i prirodna logika stvari, premda nemam nikakav dokaz niti je zaista dokaz potreban. Ne znam postoji li zakon protiv ovog, ali u najmanju ruku je ovo bezobrazno ovako se očitovati i ovako to neupitno prihvatiti.
Možda griješim, jer sam u Tehnikinim dionicama, pa sam pomalo u afektu, ali nisam siguran da je ovo način koji bi morao biti.

Onaj tko je ovdje riskirao, taj je prosao u kratkom roku kao da je dobio jackpot.


Onaj tko je ovdje riskirao, taj je prosao u kratkom roku kao da je dobio jackpot.

jackpot? na ovim količinama i ovakvoj likvidnosti?
ako nije izašao taj koji je riskirao nek proba pa da vidimo o kakvom se jackpotu radi

slijedi nam precesija

Drugi najveci vlasnik Tehnike ponovo dokupljuje
ovdje se ne vidi promet zadnja 3 dana kada je sigurno isto uzimao

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=THNK-R-A

HORVAČIĆ BOJAN + 200 kom

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Dolaze Kinezi, kao što su došli i i Agrokor.

New Report

Close