THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZSE je postala stvarno teško bolesna burza, firma tone prema stečaju, radnici im odlaze, a dionica na burzi raste skoro 8%!??

Ignore: KressoM, delux


Koliko čujem, sa stečajem su se više manje svi pomirili… planira se poslovanje preko tvrtki kćeri di i stoje novci…par desetaka milja, od kud su se i isplatile plaće… pročitajte post brzo jer će tzv admin opet obrisati poruku…

znači za sebe imaju rezervni plan, a što će dobiti dioničari?



Koliko čujem, sa stečajem su se više manje svi pomirili… planira se poslovanje preko tvrtki kćeri di i stoje novci…par desetaka milja, od kud su se i isplatile plaće… pročitajte post brzo jer će tzv admin opet obrisati poruku…

znači za sebe imaju rezervni plan, a što će dobiti dioničari?
[/quote]

41 kn po dionici. Ako požure.

Klasika,ništa neočekivano.


ZSE je postala stvarno teško bolesna burza, firma tone prema stečaju, radnici im odlaze, a dionica na burzi raste skoro 8%!??

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Šta je tek ovim lumenom koji je kupovao uljanikove po 2 kune, dao 1000 kuna

Burzu pod ključ, a kupce na promatranje……nema se što drugo reći.


Burzu pod ključ, a kupce na promatranje……nema se što drugo reći.

Ovdje treba obustaviti trgovanje kao kod todeksa jer ovo što burekđije rade je tragikomično.

Ignore: KressoM, delux

Ono što je najtragičnije da se (jedino) ovdje moglo zaraditi zadnjih dana i to poprilično.
Kupiti oko 30, a prodavati danas na 50 – sto ces više od toga u ovoj situaciji.

Na zalost, ja nisam medju sretnicima.

Jel ovdje ima neka novost da opravda ovaj porast?



Burzu pod ključ, a kupce na promatranje……nema se što drugo reći.

Ovdje treba obustaviti trgovanje kao kod todeksa jer ovo što burekđije rade je tragikomično.
[/quote]

Logika ti je – Ja ne znam zaraditi u ovakvim sitaucijama, pa ne želim da niti drugi to rade?

Zaradit ćeš samo ako prodaš jednaku količinu po cijeni većoj nego si je nabavio – a to je teško u ovom slučaju, predugo traje ovo mrcvarenje, nije ovo todex da postoji nada u pozitivan rasplet…

Možda netko ima informaciju sa suda u Francuskoj oko pobijanja aktiviranih garancija…to bi bilo zanimljivo….

New Report

Close