Teška srca prodao sam Viro po 636 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Teška srca prodao sam Viro po 636 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

samo mi ne moj reći da još zivkaš brokere za tako jednostavnu operaciju. jeftinije ti je kad to sam napraviš. budi sretan da te još ne pozove da potpišeš nalog. onda svaka izmjena novi potpis. čuj ni si ti novi igrač na TK da još uvijek radiš takvim predpotopnim metodama.dok te bar jedno 10x na dan ne preskoči automatski nalog ne ćeš nikad spoznati prave draži zse. [emo_smijesak]

who dares, wins

ne da ih zivkam,
nego sam prije nego sto su mi osposobili gledalicu trazio da mi onemoguce online trgovanje.
tako su i ucinili.

da ne bih dosao u napast…
a kako rijetko trgujem, mogao bih i pjeske do njih jednom ili dva puta na godinu [emo_smijesak]

www.knjigara.com

dobro. i to se može nazvati taktikom. napast je gadna stvar. treba se znati suzdržati.

who dares, wins

a da mi je palo na pamet odvojiti neki simboličan iznos,
trejdati čisto zabave radi, palo mi je na pamet.

ali, neću i neću [emo_smijesak]

www.knjigara.com


oces i pjeske do NY za prodati HLF ? [emo_smijeh]

pa, plivao bas ne bih,
ali za neku cijenu imalo bi smisla veslati [emo_smijesak]

www.knjigara.com

Kako loš članak, koji je ovo gulaš od ničega sa dodatkom gluposti.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


a da mi je palo na pamet odvojiti neki simboličan iznos,
trejdati čisto zabave radi, palo mi je na pamet.

ali, neću i neću [emo_smijesak]


ni je ni to loše. čisto da svladaš tehniku. kad puno klikaš po nekad i krivo stisneš pa da vidiš panike. bar 1000 trejdova i onda si već hladan, a trejd te ne mora koštati ni 1$. da li je to skupa škola?

who dares, wins


Kako loš članak, koji je ovo gulaš od ničega sa dodatkom gluposti.

On je ustvari genijalac, prodaje takve tekstove, a netko to zaista plaća. Budimo iskreni, on na tome zarađuje, a mi?

po sadržaju teksta možda bi vam naslov “Teške jetre……….. bolje odgovarao [emo_smijeh]

…dobro sam napregnula želudac da pročitam ovaj uradak…kontam,možda se čovjek promijenio…al ono ništa…sve po starom…uvijek iste poštapalice,savjet ne tražim,niti bih ga dao…prodao bih al mi je žao…kupujem stan,koji već po redu…????

…ne znam,kako sam stigla do kraja…odoh sad popit jednu rakiju da dođem k sebi…[emo_zloban]


…dobro sam napregnula želudac da pročitam ovaj uradak…kontam,možda se čovjek promijenio…al ono ništa…sve po starom…uvijek iste poštapalice,savjet ne tražim,niti bih ga dao…prodao bih al mi je žao…kupujem stan,koji već po redu…????

…ne znam,kako sam stigla do kraja…odoh sad popit jednu rakiju da dođem k sebi…[emo_zloban]

Njegova promjena bi tražila učenje, a to je ipak nešto što traži trud.

Sumnjam u promjenu.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close