tehnicka analiza usa dionica

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija tehnicka analiza usa dionica

…izšortao stenu pošteno…pao tapicerung 10B…sića za market

…,a vidi vix-a…odahnuli kao…tata i mama…nisu previše stegnuli remen
…-13% sića

vrh je iza ćoska ,,jesmo spremni ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


vrh je iza ćoska ,,jesmo spremni ?
idees [emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@ inventer

dobar call, odradio mali krug s uvxy, 5 % gore, lose obzirom na razvoj događaja, vec dugo sam neodlucan u pogledu amera, volio bih jos jedno 5-10 % dole, drzim otvorene naloge na drys-u, cekam ga oko 3-3.10, bdi oversold,

hmmm brodari ,mozda,,po meni mineri ANR danas upravo buy zona

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

petak nam je vazan dan, bude li dobar report, usudio bi se reci da smo vrlo bliu dna ove korekcije. mineri, pogledam, dugo su mi van fokusa.

po mom skromnom misljenju mislim da je to bilo to od ove korekcije, takoder i korekcije bdi-a.

testriali smo 200 support dow, probili kratko ispod, i bounce back, mozda jos jedan pull back, ali mislim da nema snage za zaron
twtr danas cista suprostnos od fb-a

job report 113 k, katastrofa, konsenzus bio 189 k, a indeksi u zelenom, jak je bull i ne da se samo tako.

@Mr….evo nama opet fine zarade…pazi ovo
…debt ceiling must be raised by Feb.27…zadnji tjedan bit će opak uvxy…
…natty ide do mid 4,6…nema veze…slavimo mi…ugodan vikend folksi!



PTKM sine je ispravno,manje piti,manje ćeš pisati gluposti,inače to je najbolja dionica na ZSE
,ali tebi shvatiti,to je SF,ajd, i zagasi se više … ovo je tema TA…skockaj se !

…ljudi pa vi ste se potpuno raspametili na njoj [shocked]
[/quote]

…folksi…moram samo još jednom…off topic
…bilo je to 4.4.2012 oko 10,50…cijena je bila 380…ma zašto me niste
poslušali [emo_namigusa]

New Report

Close