Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cacone postao sam graf SP i sve sam rekao sto mislim,za sada sve je moguce,ipak su se odbili od donje stranice trokuta.Knjiga kaze ono sto sam nacrtao ali je… knjigu ako probiju gornju liniju treba ulaziti u market.Ako probiju donju cekati i gadjati dno.Sto ce biti ni Nostradamus ne moze predvidjeti.Sve ukazuje na pad ali market cesto zna iznenaditi.

SAM PROTIV SVIH

Molio bih nekoga od kolega koji su vrsni TA da postaju graf S&P-a tjedan – dva dana prije 29.10.1929. godine, te ga usporediti sa današnjim (tjedan – dva )!?
Čisto iz znatiželje, da vidimo, da li je istinita poslovica, povijest se …


@ vlad, croman …

Može komentar na ovu moju analzu analiza?! Znam da se ne podudara sa vašim pristupom, al’ iz šireg izbora napravio sam uži, a iz njega se izdvojila "Jagodinka Simeunović" (op. varljivo leto ’68).

Naravno možete se i popišati na nju.


dosta dobro.
to je u skladu s mojoj "cik-cak" varijantom prema kojoj je val (5) već počeo.
moguće.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Tehnički gledajući u zadnjih pola sata su ameri imali jako povećanje prometa i odbijanac….
no kaj to nama znači, ko sutra ubode na doljnim razinama za dva dana extra profit….
da se razumijemo niko nemre bit siguran al jako moguće…


@ vlad, croman, crogirl, djeronimo(crnogorski ronilacki klub).
Jel ima kakav graf za poslije ovog 5. vala dakle za 6.,7.8. i 45. Jel moguce da i Grobentija vidimo na 700njak bodova kao i onaj srpski kojem sam se do prije neki dan smijao a sad mi se steze grlo na pomisao [bye]

ima jedan grdi target…nema odrađen breakout (na ca 2050),
korelira s najsmješnijim targetom sp500…viši je od napisanog, četveroznamenkast…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@Abu
kaj velis…moguce??
naravno dobrodosli komentari Vlad-a Schiptar-a, Geronima i Cromana ak zele.
tocka b je pretpostavljena za sutra…i pracenje amerike

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


…..
Ali mozemo uciniti experiment:Vlad i ja( i jos par njih) cemo prestati pisati na Poslovnom i kroz 6 mjeseci pokazati sto smo analizirali na x-mjestu.

Pa da vidimo gde ce burza ici…bez mjesanja TA

sto kazes ..Vlad…da nestanemo

Ovo gore navedeno se nesme uzeti doslovno.
(govorim o slikovitom experimentu > …… a ne da mi nestanemo odavde)

Bio je samo pokusaj objasniti da ja smatram da burza/e .. idu gde trebaju ici.

Kad sam ja prije godinu dana pisao da ce svedski Omx od razine 1300 ici prema ca 800 (sto se je i desilo) nije se to desilo zato sto sam ja i jos par osoba dali TA analize o tome padu.

Tvrdim jos uvijek: utjecaj pojedinca je malen da indexi i dionice idu gde idu(u ovom slucaju :pad)

ima netko volje napraviti TA za JMNC (period do kraja godine)?

Heaven or Las Vegas

@vlad. Hvala na utjesi. Kazes cetveroznamenkast. da nije 1100-1200 ili malo veci?

VIVA LA REVOLUCION !!!

@sailor
tu negdje.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@ vlad, croman, crogirl, djeronimo(crnogorski ronilacki klub).
Jel ima kakav graf za poslije ovog 5. vala dakle za 6.,7.8. i 45. Jel moguce da i Grobentija vidimo na 700njak bodova kao i onaj srpski kojem sam se do prije neki dan smijao a sad mi se steze grlo na pomisao [bye]

ima jedan grdi target…nema odrađen breakout (na ca 2050),
korelira s najsmješnijim targetom sp500…viši je od napisanog, četveroznamenkast…
[/quote]

1090?



@ vlad, croman, crogirl, djeronimo(crnogorski ronilacki klub).
Jel ima kakav graf za poslije ovog 5. vala dakle za 6.,7.8. i 45. Jel moguce da i Grobentija vidimo na 700njak bodova kao i onaj srpski kojem sam se do prije neki dan smijao a sad mi se steze grlo na pomisao [bye]

ima jedan grdi target…nema odrađen breakout (na ca 2050),
korelira s najsmješnijim targetom sp500…viši je od napisanog, četveroznamenkast…
[/quote]

Obzirom na milijarde kuna mirovinskih fondova koje će nestati/izbrisati se sa tim smješnim targetima Crobexa koje navodite postavlja se pitanje kolika je vjerojatnost događanja "argetinskog sindroma" odnosno zapljene mirovinskih fondova od strane države što smo danas mogli pročitati na poslovnom. Jel netko od Vas tehničara razmišlja o utjecaju OMF na buduće kretanje Crobexa.[bye]

New Report

Close