Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@pofuk

Moj graf je molba za komentar ostalih na forumu, budući su se zadnjih dana lomila razmišljanja oko toga je li počeo 5. val, ili nije, ili nešto treće pa sam iznio svoju varijantu prema kojoj je 5. val započeo i već se nalazi u trćem podvalu. Kako tek od nedavno imam uvid u intraday podatke, molio sam kolege za mišljenje.
Ono iii (zaokruženo) bi bio treći val 5. vala.

…i ne znam dal si me shvatio s onim smajlićima, al ja isto tako volim dobru zajebanciju pa makar bila i loša.

:-))) dobar je ovaj tip, svako malo se pokuša ulovit za neki indikator, nadajući se, makar mi se čini da su tehnički kometari ok

http://www.stocktock.com/2008/10/22/intraday-commentary-102208/

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



@pofuk

Moj graf je molba za komentar ostalih na forumu, budući su se zadnjih dana lomila razmišljanja oko toga je li počeo 5. val, ili nije, ili nešto treće pa sam iznio svoju varijantu prema kojoj je 5. val započeo i već se nalazi u trćem podvalu. Kako tek od nedavno imam uvid u intraday podatke, molio sam kolege za mišljenje.
Ono iii (zaokruženo) bi bio treći val 5. vala.

…i ne znam dal si me shvatio s onim smajlićima, al ja isto tako volim dobru zajebanciju pa makar bila i loša.


sa ovom zadnjom recenicom se potpuno slazem ali po mojoj analizi je 4. val,makar to nemoj uzimati za ozbiljno jer sam ti ja TEHNIČAR smjer naivac
pofukov duh


Akaj ak probije gornju liniju [cool]


Nadam se da kada sutra ili prekosutra napadne gornju liniju da ce je i probiti prema gore ali sanse su male,iskreno volio bih da se to dogodi i netreba odustati,ako se probije gornja linija treba uci u market.

Knele, ulazim unutra.

Ali kako kaže Geronimo šanse su male, dosta manje od proboja donje.

Jasno ti je što slijedi ako probije donju.

@schiptar

Nisam pozvan ali cestitam, stotka od mene za trud i razmisljanje [thumbsup]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Geronimo…..daj postaj graf s&p i dji-a na kraju danasnjeg trgovanja…
moze i komentar i crte ak mozes povuc a nama nije vidljivo
da malo prostudiramo
hvala

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


ili odmah dolje ali po meni ,prvo sutra gore


@geronimo

a što je sa našim grafom? Dok sutra dočekamo da ameri krenu u plus mi bi mogli pasti još 10 %, pa tek se prekosutra otrijezniti. Ili i naš graf kaže prvo gore?



Nekako sam mišljenja da Vi tehničari jedini i pravite ovdje paniku. Obzirom da konstantno iznosite dosta niske targete i ljude navodite na iste postavlja se pitanje hoće li ti targeti biti u roku tjedan dana, 6 mjeseci ili godinu dana. Mislim da u ovoj krizi idete na ruku pojedincima u fondovima koji ipak kupuju i konstantno se postavljaju na kupnji točno oko vaših targeta, a kad paničari posustanu krenu čak i čišćenja sa aska. [bye]

to si tek sad shvatio? jasno ko dan….
[/quote]
@inverter
očito se i u americi pozorno prati ovaj tupik.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Molim target za Jelen dd

Hvala

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA



Nekako sam mišljenja da Vi tehničari jedini i pravite ovdje paniku. Obzirom da konstantno iznosite dosta niske targete i ljude navodite na iste postavlja se pitanje hoće li ti targeti biti u roku tjedan dana, 6 mjeseci ili godinu dana. Mislim da u ovoj krizi idete na ruku pojedincima u fondovima koji ipak kupuju i konstantno se postavljaju na kupnji točno oko vaših targeta, a kad paničari posustanu krenu čak i čišćenja sa aska. [bye]

Stotka od mene.
Potpuna istina.
Znam da je svima nama već dosta tih silnih padova i zbrajanja minusa,ali ako stalno budemo prodavali po što nižim cijenama i tako ćemo stvarno sve to dogurati na nulu.
I ti tehničari,ljudi ovo je forum,u kojim se niko ne izglašava sa svojim pravim imenom i prezimenim i neznamo kakve su čije namjere i tko za koga radi.
I mi pratimo neke razno razne analize,koje nemaju zdrave logike.
Objašnjenja za te analize i razno razne targete,nema.
[/quote]
o, ima, ima, i te kako ima…
trebate učiti.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

taman im se oscilatori okrenuli na novi pad na zatvaranju, a svaki put je pad bio dublji, daj se uozbiljite, kakav rast…
http://finance.yahoo.com/echarts?s=%5EGSPC#chart1:symbol=^gspc;range=1d;indicator=ke_ud+bollinger+macd+rsi+ stochasticslow;charttype=line;crosshair=on;ohlcvalues=1;logscale=off;source=undefined



Nekako sam mišljenja da Vi tehničari jedini i pravite ovdje paniku. Obzirom da konstantno iznosite dosta niske targete i ljude navodite na iste postavlja se pitanje hoće li ti targeti biti u roku tjedan dana, 6 mjeseci ili godinu dana. Mislim da u ovoj krizi idete na ruku pojedincima u fondovima koji ipak kupuju i konstantno se postavljaju na kupnji točno oko vaših targeta, a kad paničari posustanu krenu čak i čišćenja sa aska. [bye]

Buduci da imam duze iskustvo negeo vecina kad se radi o burzama i trgovanju i analizama opcenito,mogu kazati da u veliko imas ..KRIVO.

Naravno da ono sto se pise utjece na pojedince i manje grupe.Ali gledano u velikom razmjeru burze idu tamo gde idu! Ako Svjetske burze idu dole i HR burza ce to ciniti…pa makar mi svi pisali da ce Crobex sutra poceti rasti prema 5500!
Utjecaj TA analiza je marginalan.

Ali mozemo uciniti experiment:Vlad i ja( i jos par njih) cemo prestati pisati na Poslovnom i kroz 6 mjeseci pokazati sto smo analizirali na x-mjestu.

Pa da vidimo gde ce burza ici…bez mjesanja TA

sto kazes ..Vlad…da nestanemo

[/quote]
prihvaćam!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close