Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dali je moguce(gledano iz intraday perspektive) da crobex ide prema ca 2520 ?

Jos jedan zanimljiv nivo …ca 2460

let it be [wink]


Ne vidim mogućnost SP-a na 650, uz ove zarade koje imaju. Pa pobogu 1994 godine kada je zarada na sp bila 30 dolara indeks je bio na oko 500 dolara. Sada su oko 60 dolara earningsi, a indeks je oko 950. Nekako sasvim realno.

Projekcije sada još ne govore o padu zarada u tolikoj mjeri da bi trebali dalje padati. No kao što vidimo pad zrade u 2001, 2002 je tržište anticipiralo punu godinu unaprijed i to uračunalo u cijenu jednom pozamašnom korekcijom. Kada bi se sada dogodio takav pad zarada kao sa 2000 na 2001, to bi značio pad sa 81 dolara u 2006 na cirka 40 u 2009 godini, a onda bi sp doista završio na 650 što bi mu bila i realna razina u tom slučaju. Taj scenarij još nije isključen, ali kako sada stvari stoje nije baš realan.

Tu leži glavni motivator pada, dakle u padu zarada po dionici, a manje u TA. Po meni treba gledati earnings forkaste, te razlučiti što je realno, a što nije za 2009.

Neće ti niko reći osim možda TA da će zarada pasti,ali odličan post za svaku pohvalu,mislim da si na tragu.

SAM PROTIV SVIH

I još jedno pitanje ali za našu burzu Koei i Zaba danas izbacila odlična izviješća a padaju.

Kodt bi mogao imati brutalan izviještaj.

SAM PROTIV SVIH


Dali je moguce(gledano iz intraday perspektive) da crobex ide prema ca 2520 ?

let it be [wink]

Nakon gapa na otvaranju nastavljamo u kanalu


Dali je moguce(gledano iz intraday perspektive) da crobex ide prema ca 2520 ?

let it be [wink]

trenutno ne. Vidjeti čemo gdje će se zaustaviti ovaj prvi padajući val. Trenutno mu ne mogu odrediti točnu dubinu. Drugi val, koji bi uslijedio, svakako će ići prema 2520, a dali će moći doći i to će se kasnije vidjeti.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

@croman
jučer je bila analiza na osnovu teletradera da ATPL može ići na 1170-1220. Da li su podaci teletradera loši ili će taj skok ATPL tek doći prema intraday podacima? Hvala

Uočljiv je otpro daljnjem padu. Hipotetski, ako smo završili 1. padajući na 2475, onda je moguć 2. do 2555. Praktički bi to značilo probijanje donje stranice odrađenog trokuta, a to je mala vjerojatnost. Dakle 2. bi se trebao zaustaviti na nižoj razini. Opet hipotetski, slijedeći 3. bi očekivano išao do 2300-2330 (ovisno o visini 2.)

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


I još jedno pitanje ali za našu burzu Koei i Zaba danas izbacila odlična izviješća a padaju.

Kodt bi mogao imati brutalan izviještaj.


prijatelju, u korekciji i panici zaboravi na izvješća…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@vlad

misliš li da možemo govoriti o panici na ovim volumenima?

Vlad zamolio sam te na pm ali ne odgovaras, pa te molim javno da bacis pokoji target za jdpl
Zahvaljujem

No pain no Game

@artu
korekcija još traje.
prave panike će vjerojatno tek biti.
kada?
ovisno o tome je li počela petica ili još uvijek traje četvorka…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



I još jedno pitanje ali za našu burzu Koei i Zaba danas izbacila odlična izviješća a padaju.

Kodt bi mogao imati brutalan izviještaj.


prijatelju, u korekciji i panici zaboravi na izvješća…
[/quote]

Zašto Ameri nisu zaboravili svoje lošije poslovanje, a mi svoje dobro ne smijemo zapamtiti ? Prije je o svemu odlučivao CK, a tko sad odlučuje ?

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

New Report

Close