Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cuo sam inace od dosta amerikanaca da jadni Obama ne bi trebao dugo pozivjeti ako kojim sretnim slucajem i dodje na vlast. Zasad su to samo tracerske price a podloga je nezamisliva amerima, da crnac vodi ameriku.
Da malo i tracamo, s obzirom da je na ovoj temi puno toga, a najmanje topica tehnicke analize [lol]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

kraj 10 min

SAM PROTIV SVIH

koju razinu ameri na sp500 ne smiju probiti da bi mogli nastaviti s rastom?
gdje im je dno trokuta?


ako dobro razumijem trokut onda bi ameri trebali probiti tj. odlucno nastaviti s rastom.
jel tako?
oni su neodlucni….
i sad su se opet odbili dole.
svi indexi su u trokutima pa tako i nas crobex.

Meni ovaj naš krobeks više liči na ovo Vaš link

http://beta.investorshub.advfn.com/boards/board.aspx?board_id=8800


koju razinu ameri na sp500 ne smiju probiti da bi mogli nastaviti s rastom?
gdje im je dno trokuta?

kolko ja vidim 860-870.Nemam precizni graph

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



ako dobro razumijem trokut onda bi ameri trebali probiti tj. odlucno nastaviti s rastom.
jel tako?
oni su neodlucni….
i sad su se opet odbili dole.
svi indexi su u trokutima pa tako i nas crobex.

Meni ovaj naš krobeks više liči na ovo Vaš link
[/quote]

nije jos jer smo na rubu trokuta danas zavrsili

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Cuo sam inace od dosta amerikanaca da jadni Obama ne bi trebao dugo pozivjeti ako kojim sretnim slucajem i dodje na vlast. Zasad su to samo tracerske price a podloga je nezamisliva amerima, da crnac vodi ameriku.
Da malo i tracamo, s obzirom da je na ovoj temi puno toga, a najmanje topica tehnicke analize [lol]

što se tiće amera, nespojivo je da predsjednik i večina u kongresu budu iz iste stranke(demokrati),zato Obama sigurno gubi a još je i crnac.

Današnja zaključna cijena se nalazi na sredini linije kanala,a tu se i završava vrh trokuta,pa bi po TA trebao uslijediti pad,kako što i misli većina,bolje da se ne ostvari,ali ne mora baš svaki "trokut" pokazivati pad,jer u 11-12 mjesecu prošle godine isto je (po meni) bio trokut,pa smo se odbili točno od središta tog trokuta prema gore,pa se nadam da će tako biti i sada. A nada umire posljednja. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.



…dva tjedna smo do izbora kod Amera,znamo i što znače isti u svijetu ,,,te koliko je realno očekivat rast prije samih izbora [bye]

Eto zadnji put ponavljam jer mi se više neda.
Walstreet ne voli Obamu…jer dotični želi nametnuti porez na bogate…a to se mnogima ne sviđa.

U zadnjih 5 dana Obamina prednost se smanjila ali još uvijek ga dere kao malu bebu.

Tako da očekivanje rasta radi izbora u ovom slučaju je suludo.
[/quote]

…tako je "pobjeda", upravo sam iz toga razloga i htio na neki način upozorit kreatore TA da prilikom ucrtavanja mogućih linija uključe i ovaj moment… [thumbsup]

POKRET OTPORA


Današnja zaključna cijena se nalazi na sredini linije kanala,a tu se i završava vrh trokuta,pa bi po TA trebao uslijediti pad,kako što i misli većina,bolje da se ne ostvari,ali ne mora baš svaki "trokut" pokazivati pad,jer u 11-12 mjesecu prošle godine isto je (po meni) bio trokut,pa smo se odbili točno od središta tog trokuta prema gore,pa se nadam da će tako biti i sada. A nada umire posljednja. [thumbsup]

naravno da moze ici i gore.
trokuti predstavljaju "predah" od prijasnjeg trenda i nastavak tog trenda,
samo je pitanje – koji je prijasnji trend? [lol]

ja glasam za silazni jer se opasno ljulja u realnom sektoru.
i nismo popunili gap. dosta se toga nakupilo…
[cry]


Današnja zaključna cijena se nalazi na sredini linije kanala,a tu se i završava vrh trokuta,pa bi po TA trebao uslijediti pad,kako što i misli većina,bolje da se ne ostvari,ali ne mora baš svaki "trokut" pokazivati pad,jer u 11-12 mjesecu prošle godine isto je (po meni) bio trokut,pa smo se odbili točno od središta tog trokuta prema gore,pa se nadam da će tako biti i sada. A nada umire posljednja. [thumbsup]

…lovac mislim da smo mi imali taj skok nakon izbora …,a prije samih-pad.Upravo to se sad događa kod Amera… [lol] [lol] [lol]

POKRET OTPORA

New Report

Close