Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo sam već negdje vidio …


to bi značilo da je atpl već počela peticu prema dole (teoretski moguće), dok većina dionica i grobi još uvijek odrađuju četvorku.

A zasto ne bi i ostali odradjivali peticu? Ne radi mi teletrader ali koliko vidim iz prilozenih grafova to se jos uvijek ne moze iskljuciti kao mogucnost? [smiley]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...



to bi značilo da je atpl već počela peticu prema dole (teoretski moguće), dok većina dionica i grobi još uvijek odrađuju četvorku.

A zasto ne bi i ostali odradjivali peticu? Ne radi mi teletrader ali koliko vidim iz prilozenih grafova to se jos uvijek ne moze iskljuciti kao mogucnost? [smiley]
[/quote]
ma i to je moguće, ali…
grafovi na većini dionica nakon grobija na 2134 ukazuju na flat ili trokut.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



neki dan su ovdje postali graf atpl koji ima target -200kn…pocelo se pretjerivat pa me tvoj zanima? jel to taj smjesni famozni 3?

U PUNAT!
[/quote]
p.s.
nisam mislio na minus 200 čuna.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


grafovi na većini dionica nakon grobija na 2134 ukazuju na flat ili trokut.

molio bi pojašnjenje boldanog pojma , može i bilo tko drugi ko ima volje… probao sam googlanje al neide, a u Murphyju ne mogu isto naći…

thanx.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



grafovi na većini dionica nakon grobija na 2134 ukazuju na flat ili trokut.

molio bi pojašnjenje boldanog pojma , može i bilo tko drugi ko ima volje… probao sam googlanje al neide, a u Murphyju ne mogu isto naći…

thanx.
[/quote]
Nikad ne mogu vidjeti razliku između flat i trokut, i sve je moguće, i da padamo kad padamo i idemo gore kad ide gore, bez obzira na vrstu trokuta.




neki dan su ovdje postali graf atpl koji ima target -200kn…pocelo se pretjerivat pa me tvoj zanima? jel to taj smjesni famozni 3?

U PUNAT!
[/quote]
p.s.
nisam mislio na minus 200 čuna.
[/quote]
minus 200 se pojavio neki dan ,pa te pitah misljenje o tome,al 200 ok moguce…samo previse ce bit kupaca na toj razini… [wink] [wink] [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

vlad je li moguće da već krećemo u 5. val?




to bi značilo da je atpl već počela peticu prema dole (teoretski moguće), dok većina dionica i grobi još uvijek odrađuju četvorku.

A zasto ne bi i ostali odradjivali peticu? Ne radi mi teletrader ali koliko vidim iz prilozenih grafova to se jos uvijek ne moze iskljuciti kao mogucnost? [smiley]
[/quote]
ma i to je moguće, ali…
grafovi na većini dionica nakon grobija na 2134 ukazuju na flat ili trokut.

[/quote]
"Each of the first 4 waves can be any corrective pattern except a Triangle. The fifth wave can be any corrective pattern including a Triangle. "
..da li 4 može biti trokut,ili sam pomiješao lončiće?


vlad je li moguće da već krećemo u 5. val?

da- jer je zaključno sa 2604 možda odrađena trokut formacija u četvorki (taman 5 valova…).

teoretski i dalje moguć flat.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!





to bi značilo da je atpl već počela peticu prema dole (teoretski moguće), dok većina dionica i grobi još uvijek odrađuju četvorku.

A zasto ne bi i ostali odradjivali peticu? Ne radi mi teletrader ali koliko vidim iz prilozenih grafova to se jos uvijek ne moze iskljuciti kao mogucnost? [smiley]
[/quote]
ma i to je moguće, ali…
grafovi na većini dionica nakon grobija na 2134 ukazuju na flat ili trokut.

[/quote]
"Each of the first 4 waves can be any corrective pattern except a Triangle. The fifth wave can be any corrective pattern including a Triangle. "
..da li 4 može biti trokut,ili sam pomiješao lončiće?

[/quote]

kaže svaki od prva 4 vala može biti bilo koji uzorak osim trokuta. peti val može biti bilokoji uzorak uključujući i trokut!



vlad je li moguće da već krećemo u 5. val?

da- jer je zaključno sa 2604 možda odrađena trokut formacija u četvorki (taman 5 valova…).

teoretski i dalje moguć flat.

[/quote]
E sada dolazimo do toga što nikako ne razumijem kako se pretvara u flat, kuda kreće? I kako to izgleda grafički, stvarno ne kužim iako je u knjigama kao objašnjeno.

New Report

Close