Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vlad, kad daješ te targete postoji neka vjerojatnost izražena u postocima za svaki od njih da se ostvari ili ??? Kolika je za prvi, a kolika za drugi ?

1. target-ca 80% ili više
2. i 3. target- manje od 80%, ali iznad 50%…
još provjeravam i učim.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Evo jedan zanimljiv link..Ira Epstein,Technical Analysis
http://www.bestwaytoinvest.com/videos/october-20-2008-mid-day-stock-indexes-review

kratak upad na forum

privitak= intraday za atpl

ucinjen sa podacima od teletrader..

zasada samo pokusaj videti koliko podaci od teletradera daju moguce intraday-analize




@nana

targeti vrijede ako se odradi prijelom na 1075…

a nazire se i jedan jako smješan target (3.).

ne želim ga napisati iz 2 razloga:
1. jer izgleda suludo
2. jer je temeljen na formaciji od 10 dana ( a provjerene formacije takvog tipa traju 30-45 dana)
[/quote]
to vec i mi vidimo….ako probije 1000 pojavit ce se novi prodavaci…vec vidjeno puno puta…graf?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak





@nana

targeti vrijede ako se odradi prijelom na 1075…

a nazire se i jedan jako smješan target (3.).

ne želim ga napisati iz 2 razloga:
1. jer izgleda suludo
2. jer je temeljen na formaciji od 10 dana ( a provjerene formacije takvog tipa traju 30-45 dana)
[/quote]
to vec i mi vidimo….ako probije 1000 pojavit ce se novi prodavaci…vec vidjeno puno puta…graf?
[/quote]
pa kad vidš zašto pitaš!? [undecid] [sad] [smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad,
jel odradena tocka prijeloma kod sp500?
koji su targeti i na koliko bi to moglo ruknuti?
koliko si % u to siguran?
thx!

@croman
razumijem tvoj pogled.

no,ako ga stavim u kontekst mog viđenja atpl (koje datira nakon dna na 1075), onda točka iz koje promatraš impuls mora biti točka 4 na mom grafu od 16.10.

to bi značilo da je atpl već počela peticu prema dole (teoretski moguće), dok većina dionica i grobi još uvijek odrađuju četvorku.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

čekati i samo čekati…dok atpl ne padne na 520 onda u dokup….


Vlad, kad daješ te targete postoji neka vjerojatnost izražena u postocima za svaki od njih da se ostvari ili ??? Kolika je za prvi, a kolika za drugi ?

Mislim da rokanje postotcima nije realno. Na ovako volatilnom trzistu moras pratiti razvoj situacije stalno i postavljat se prema novim podacima. Najbolji su mi oni koji Vladu i Cromanu ulete s prigovorom tipa: "Prije tri mjeseca si drugacije govorio". Sto se sve moze izdogadjati za tri mjeseca!?

nisam bob, ali dylan ...

neki dan su ovdje postali graf atpl koji ima target -200kn…pocelo se pretjerivat pa me tvoj zanima? jel to taj smjesni famozni 3?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


neki dan su ovdje postali graf atpl koji ima target -200kn…pocelo se pretjerivat pa me tvoj zanima? jel to taj smjesni famozni 3?

U PUNAT!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kome cemo morat nadoplatit tih 200kn po dionici?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close