Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Nije mi jasno zašto ekipa danas tako očekuje rast i konačni oporavak? Jesam li nešto propustio?

ući, mozda
[tongue]
[/quote]

uvijek imam nešto u dionicama, pa makar samo 30-ak posto kao sada, pa bi me i rast radovao
[/quote]

ma za’ebavam se..

ja sam unutra samo s dugorocnim dijelom(60%), spekulativni je opet u cashu i ceka priliku.
a pad dionica od preko 20% je prilika, ma sta mi pricali o tome [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Je li itko od tehnicara misli da nam slijedi double-bottom i onda odradivanje vala 4 prema gore do nove godine, te onda finalni pad do proljeca/ljeta sljedece godine?

Koliko se ja sjecam i u trvanju je dosta dionica koje ja pratim odradilo double-bottom prije retracea koji je bio oko 50% prethodnog pada.

Ako se dobro sjecam, takoder smo kasnili u fazi za Amerikom koja je krenula u 2. korak negdje u ozujku, a mi 3 tjedna kasnije kad su se fondovi uvjerili da je to u Americi za ozbiljno…

Sada imamo oporavak kreditnog trzista, oporavak BDI(valjda), valjda ce biti i nesto dobrih izvjestaja americkih kompanija koje su snazne izvan SADa, izbore u Americi, malo pozitivnog spinninga oko toga, optimizam vezan uz promjene koje Obama donosi, povlacenje iz Iraka, Santa rally…

Osim toga, ozbiljna medvjeda trzista traju oko 600 dana. 330 smo odradili, jos jedno 200 dana ili sedam mjeseca do kraja…

ATLP kako ju rokaju ide čini mi se na 3 znamenke.
ATPL probila zastavicu prema dolje.

SKYPE:.......................vonbraun75

Koliko je rekao Vlad za ATPL, ako padne ispod ?????


Koliko je rekao Vlad za ATPL, ako padne ispod ?????

1. 720
2. 500 [undecid]

ipak je europa pozitivnije raspoložena od nas

@nana
targeti vrijede ako se odradi prijelom na 1075…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@nana

targeti vrijede ako se odradi prijelom na 1075…

a nazire se i jedan jako smješan target (3.).

ne želim ga napisati iz 2 razloga:
1. jer izgleda suludo
2. jer je temeljen na formaciji od 10 dana ( a provjerene formacije takvog tipa traju 30-45 dana)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




@nana

targeti vrijede ako se odradi prijelom na 1075…

a nazire se i jedan jako smješan target (3.).

ne želim ga napisati iz 2 razloga:
1. jer izgleda suludo
2. jer je temeljen na formaciji od 10 dana ( a provjerene formacije takvog tipa traju 30-45 dana)
[/quote]

Suludo visoko ili suludo nisko?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@Golub: pa valjda nisko s obzirom na to da je 2. target niži od 1….. 3. bi trebao biti niži od 2. [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Vlad, kad daješ te targete postoji neka vjerojatnost izražena u postocima za svaki od njih da se ostvari ili ??? Kolika je za prvi, a kolika za drugi ?





@nana

targeti vrijede ako se odradi prijelom na 1075…

a nazire se i jedan jako smješan target (3.).

ne želim ga napisati iz 2 razloga:
1. jer izgleda suludo
2. jer je temeljen na formaciji od 10 dana ( a provjerene formacije takvog tipa traju 30-45 dana)
[/quote]

Suludo visoko ili suludo nisko?
[/quote]

Jučerašnji ATPL, vidljiv je bearish engulfing što se danas i potvrđuje.

Macd i stohastic izgledaju podjednako loše

New Report

Close