Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije mi jasno zašto ekipa danas očekuje tako veliki rast i konačni oporavak? Jesam li nešto propustio?


pitanje: da li se može crobex napumpati umjetno i preko 2850 i dali to ima isti efekt kao i kad nije napumpan umjetno ?
unaprijed hvala..

1.da
2.da (graf je graf)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Nije mi jasno zašto ekipa danas očekuje tako veliki rast i konačni oporavak? Jesam li nešto propustio?

nisi

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



pitanje: da li se može crobex napumpati umjetno i preko 2850 i dali to ima isti efekt kao i kad nije napumpan umjetno ?
unaprijed hvala..

1.da
2.da (graf je graf)
[/quote]

Zovite Žmrklića da to izorganizira [proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!



Nije mi jasno zašto ekipa danas očekuje tako veliki rast i konačni oporavak? Jesam li nešto propustio?

nisi
[/quote]

Znači li to da i dalje stoje ranije prognoze?


Nije mi jasno zašto ekipa danas očekuje tako veliki rast i konačni oporavak? Jesam li nešto propustio?

nije riječ o konačnom oporavku i velikom rastu, i dalje smo primarno u bear marketu, i dalje još nismo tolko blizu velikom valu, i dalje ostaje da moramo ronit ispod 2130… ali čovjeka veseli i malo zelenila… a špekulante zelenilo veseli i više nego običnog čovjeka… [thumbsup]

Pametan, ako to želiš.




Nije mi jasno zašto ekipa danas očekuje tako veliki rast i konačni oporavak? Jesam li nešto propustio?

nisi
[/quote]

Znači li to da i dalje stoje ranije prognoze?
[/quote]
da

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Nije mi jasno zašto ekipa danas tako očekuje rast i konačni oporavak? Jesam li nešto propustio?

ući, mozda
[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

1) oprez nalaže kupovnu apstinenciju do ca 2850.

2) ako se probije ta razina, postoji mogućnost daljnjeg rasta.
limit rasta je ca 3460 (iako, naravno, rast može završiti i znatno niže…).
prilog- graf od 17.10.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Osim već dosta spominjane razine 2850, čini mi se da je i zona prikazana na grafu dosta znakovita. Savladavanje ove granice ili s druge strane nemogućnost njenog savladavanja mogao bi nam odrediti kratkoročni smjer gibanja.

Naravno možete se i popišat na ovo.


1) oprez nalaže kupovnu apstinenciju do ca 2850.

2) ako se probije ta razina, postoji mogućnost daljnjeg rasta.
limit rasta je ca 3460 (iako, naravno, rast može završiti i znatno niže…).
prilog- graf od 17.10.

Ne samo to, prvo treba probiti trokut sa gornje strane na 2650 bodova, kad to napravi, idemo prema 2850.

Otpor fibonacci na 2600 je dosta jak, pogotovo kad smo završili već 2 dana na njemu, pitanje je danas, da li ćemo ga probiti.
Evo trenutno smo se odbili od 2600 i tonemo.

SKYPE:.......................vonbraun75



Nije mi jasno zašto ekipa danas tako očekuje rast i konačni oporavak? Jesam li nešto propustio?

ući, mozda
[tongue]
[/quote]

uvijek imam nešto u dionicama, pa makar samo 30-ak posto kao sada, pa bi me i rast radovao

New Report

Close