Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Kad će TISK na 200kn?

ako padne ispod 350, bit će ispod 200,
[/quote]

Ma pusti sad 200, vidišda je u điru 75 [lol]
[/quote]
moja konzervativna troznamenkasta brojka ima sumu znamenaka 6, a završava s 0.
već sam rekao da je ispod 200.

dakle, lijepa, jasna brojka kao 1.target u slučaju pada ispod 350.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!





Kad će TISK na 200kn?

ako padne ispod 350, bit će ispod 200,
[/quote]

Ma pusti sad 200, vidišda je u điru 75 [lol]
[/quote]
moja konzervativna troznamenkasta brojka ima sumu znamenaka 6, a završava s 0.
već sam rekao da je ispod 200.

dakle, lijepa, jasna brojka kao 1.target u slučaju pada ispod 350.
[/quote]

150…

ne bih htio popovati…
ali osnovno pravilo burze je da je sve moguce.tako je bilo, tako ce i biti.
kad je pad poceo, ja pun ATPL, sav uzjeban sto je pala na 3000kn, pitam svog burzovnog gurua:

-M., pa dokle ovo moze padati?koji k.. se dogadja?
on meni, smireno..:
-moze, moze..na KUNU, tu je dno!

Masamo ti popuj,no probs. Znam i ja da je dno 0, pa kupiš cijelu firmu za 1 kunu ko Kutle.

Znam da nije tema za ovo, ali moram…Mcap Tiska na 75 kuna je 180 mlijuna. P/S bi mu tad bio 0,075. + niska zaduženost + sektor + market share. ISUSE BOŽE DRAGI I MILI [shocked]

I'LL BE BACK

@geronimo
pls, sp500 intraday zadnjih mjesec dana, 10 min.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Znam da nije tema za ovo, ali moram…Mcap Tiska na 75 kuna je 180 mlijuna. P/S bi mu tad bio 0,075. + niska zaduženost + sektor + market share. ISUSE BOŽE DRAGI I MILI [shocked]

razumijem te, izgleda apsurdno, ali matematika je jedno, a psihologija drugo… kužiš, pa i kerum je morao prodat maybach-a, jer mu ljudi više nisu htjeli kupovat robu u njegovim dućanima, bez obzira na cijenu…

TISK nije firma koja bi mogla propasti čak ni u pakleno lošim uvjetima i sa apsurdno niskom cijenom dionice, ali loša reputacija je loša reputacija, i čini mi se da će TISK preskočit ath u sljedećih 5 godina jedino ako todorić postane predsjednik hrvatske… [tongue]

pitanje je samo koliko dugo si spreman čekati i da li postoji pametniji način da se iste pare okrenu brže… a kad je švedski stol, ja biram najbolje… 🙂

Pametan, ako to želiš.

Mjesani pogled:

Sutra prema mogucoj razini za Crobex (koju sam spomenuo u prijasnjoj poruci): ca 2640

Par pogledanih dionica (tisak,ernt,ptkm…itd) pokazuju kroz EOD analizu na nedovrseni 4 val.
…pitanje : dali ce prije toga doc do jednog pada u Flat ab formaciji?
narednih 2 dana bi mogli dat odgovor.

Nasdaq pokazuje na takvu Flat formaciju? koliko je ona sigurna…ce takoder pokazati naredni dani

znaci bit ce napet/interesantan tjedan

James, revizija Crobex-a je dovela i do promjene bazne tržišne kapitalizacije, pa je ispravna tablica u prilogu.
P.S. Postoji sitna razlika između Crobex-a objavljenog na ZSE i ovog u tablici, ali nisam uspio dokučiti zašto. Ako netko ima volje nek’ baci oko.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


kod s&p 500 nije presječna linija za potvrdu H&S

daj stavi u bilo koji drugi format samo nemoj u taj novi excel,xlsx.Mi smo ti stara garda sa starim excelima [smiley]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

As long as there is hope that the favorable trend will resume, the bear market continues. Hopelessness is the condition for a new cycle.



kod s&p 500 nije presječna linija za potvrdu H&S

daj stavi u bilo koji drugi format samo nemoj u taj novi excel,xlsx.Mi smo ti stara garda sa starim excelima [smiley]
[/quote]

BAŠ


Mjesani pogled:

Sutra prema mogucoj razini za Crobex (koju sam spomenuo u prijasnjoj poruci): ca 2640

Par pogledanih dionica (tisak,ernt,ptkm…itd) pokazuju kroz EOD analizu na nedovrseni 4 val.
…pitanje : dali ce prije toga doc do jednog pada u Flat ab formaciji?
narednih 2 dana bi mogli dat odgovor.

Nasdaq pokazuje na takvu Flat formaciju? koliko je ona sigurna…ce takoder pokazati naredni dani

znaci bit ce napet/interesantan tjedan

Cromane kolko ce utjecati INA na promjenu Crobex-a odnosno pogleda na daljnje formacije [huh].

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Čisto solidno izdanje iz 1991.

http://www.btmon.com/Other/E-books/John_J._Murphy_-_Technical_Analysis_Of_The_Financial_Markets.pdf.torrent.html

Scio me nihil scire

New Report

Close