Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad će TISK na 200kn?

ako padne ispod 350, bit će ispod 200,

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ne slažem se da mali volumen ne može značit preokret trenda ,prije bi zaključio da prodavači očekuju rast…. [thumbsup]

Prije bih rekao da je tjedni bull trap.

SKYPE:.......................vonbraun75



Kad će TISK na 200kn?

ako padne ispod 350, bit će ispod 200,
[/quote]

Ma pusti sad 200, vidišda je u điru 75 [lol]

I'LL BE BACK


E sad, ovo sa DJI bi moglo značiti svašta. Ali na niskom prometu (do sada manje od 45%) uobičajenog dnevnog porometa – probijanje i trokuta i H&S-a. Iskreno, naznam, koliko tome vjerovati. Osobno ću biti oprezan.

ententinis ima zanimljiv post iznad….
mirisi da ima pravo…
stvari se ne poklapaju za pravi okret trenda…
kak se Vama cini?



Kad će TISK na 200kn?

ako padne ispod 350, bit će ispod 200,
[/quote]

Vlad molim tvoje viđenje snažnog porasta američkih indexa…
Hvala!


E sad, ovo sa DJI bi moglo značiti svašta. Ali na niskom prometu (do sada manje od 45%) uobičajenog dnevnog porometa – probijanje i trokuta i H&S-a. Iskreno, naznam, koliko tome vjerovati. Osobno ću biti oprezan.

…moram nešto primijetit današnji promet (mali ) je npr duplo veći nego u cca aprilu 2007,kad je bio početak preokreta … [thumbsup]

POKRET OTPORA

@početnik

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



E sad, ovo sa DJI bi moglo značiti svašta. Ali na niskom prometu (do sada manje od 45%) uobičajenog dnevnog porometa – probijanje i trokuta i H&S-a. Iskreno, naznam, koliko tome vjerovati. Osobno ću biti oprezan.

…moram nešto primijetit današnji promet (mali ) je npr duplo veći nego u cca aprilu 2007,kad je bio početak preokreta … [thumbsup]
[/quote]
u travnju 2007, a ne aprilu !!!

ententinis ima zanimljiv post iznad….
mirisi da ima pravo…
stvari se ne poklapaju za pravi okret trenda…
kak se Vama cini?

Jako interesantno.A još interesantnije da se vama dvojici to počelo činiti pred otprilike sat vremana ka su ameri konačno pozelenili skroz na skroz [rolleyes]A prijepodne vam se nije činilo kao ni meni [lol] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

kod s&p 500 nije presječna linija za potvrdu H&S

evo, euforija i drugarstvo me opralo, ko partijanera na extaziju..
kad vidim ovakvo zelenilo postajem musliman [lol]


@jozo

pusti XYZa da pise, samo mi je bilo cudno da pise kao da smo vec pricali..
ja ne bih Japansku krizu trpao u ovaj koš (nadugačko i naširoko bi otišli), osobno mislim da će ovaj bailout dati rezultate i da cemo opet imati balone, zajedno sa povecanom inflacijom kroz godinu-dvije.ovisno hoce li centralne banke povlaciti sredstva iz sustava ili ne.

usput, ne znam sjeca li se ovdje netko, ali i 2000. godine su isto tako pričali o slomu, kraju svijeta i 29.oj itd..naslovi su bili isti.i u sljedecoj krizi ce opet biti!onda se pricalo o prijelazu tisucljeca, DOW indexu na 3000pts, milenijskom bugu i ostalom.
danas je na redu majanski kalendar 2012 .

sto se tice usporedbe kriza, najgora je ona u kojoj jesmo trenutno, to je staro pravilo.
a da ova moze otici na vise strana je istina.
ja sam optimist!
i ne vjerujem u smak svijeta!


@vipy
, guverner

ne bih htio popovati…
ali osnovno pravilo burze je da je sve moguce.tako je bilo, tako ce i biti.
kad je pad poceo, ja pun ATPL, sav uzjeban sto je pala na 3000kn, pitam svog burzovnog gurua:

-M., pa dokle ovo moze padati?koji k.. se dogadja?
on meni, smireno..:
-moze, moze..na KUNU, tu je dno!

PS-vipy nema tisak, garantirano!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Vidim da ste svi veliki pesimisti.U glavi su vam sami crni scenariji.Kad vam se još malo više zacrni dolazi do velikog preokreta.To je logika burze.

New Report

Close