Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sada gibam na sastanak…

javi se kad se vratiš,da čujemo kaj ste odlučili, up il’ down!!! [lol]

nema predaje!!!!!!!


VLAD

dali moze koji targetic na osnovu onih prijeloma na pojedinim dionicama, dali su se dogodili i na koliko ih je ocekivati ATPL,KOEI, AD PLASTIK,DDJH, PTKM, HT, ZABA,INGR,DLKV, IGH, BLJE

ZAMOLIO BI ako ne zelis ovdje zbok ovih koji se ismijavaju i seruckaju moze na PM
hvala

jel to cijeli Crobex ili ti fali koja

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Narodne dijonice ukratko – "naše" perjanice i nositeljice Grobexa.
Obratite pažnju na MaxFactor.. [lol]

Ukratko prijašnje procjene o smjeru su mislim ponovno potvrđene (volumen).

…čitajući danas Cromana, nisam mogla a da mu ne udijelim sve moguće 100-tke (Vlada, naravno ne moram ni spominjati).

Hvala za stotke…
[smiley]

ali zelim spomenuti jednu stvar:

Buduci da se desi (i desilo) da 5 val moze biti na visoj razini od 3 vala analizirati burzu uvijek moze dati veliko iznenadenje.
Zato smatram da se analize trebaju azurirati cesto i da se nikad ne smatra jednu analizu kao 100% sigurnu.

Danasnji i sutrasnji EOD podaci/analize su po meni vazne za cijeli razvoj(pogled) na ovaj downtrend sto je dominirao do sada.

kad smo kod crobexa opet izmjene…

Izvanredna revizija CROBEX-a

Sukladno odredbama Odluke o indeksu Zagrebačke burze d.d. od 11. siječnja 2008. godine, Komisija za indeks je na svom sastanku 20. listopada 2008. godine izvršila izvanrednu reviziju indeksa Zagrebačke burze d.d. CROBEX. Revizija je izvršena nakon uspješno provedenog preuzimanja društva INA – INDUSTRIJA NAFTE d.d. Ova korporativna akcija okončana je dana 17. listopada 2008. godine preknjižbom pohranjenih dionica na račun ponuditelja MOL NYRT, pri čemu se free float dionica društva INA d.d. smanjio na 8%. Komisija za indeks donijela je odluku da se dionicama društva INA d.d. smanji težina u CROBEX-u. U CROBEX će ući ukupno 800.000 dionica društva INA d.d. Posljedično tome povećati će se težina ostalih dionica u sastavu CROBEX-a. Kako bi se utjecaj pojedine dionice u CROBEX-u ograničio na maksimalnih 15%, biti će potrebno revidirati težinu dionica društva HT d.d. na maksimalnih 15%

Promjena sastava CROBEX-a dogoditi će se nakon završetka trgovine 20.listopada 2008. i tada će se znati točne težine pojedinih dionica u sastavu CROBEX-a.




@pobjeda
ako sp500 prpbije 840 (a ewt kaže da je pad ispod toga izgledan) onda vrijedi navedeni target od ca 665.
postoje i dublji targeti…koji izgledaju toliko smiješno da ih ne navodim.

moram priznati da i ovaj na 665 izgleda doista smiješno… ali pošto je tržište danas toliko iracionalno postalo (mislim na us market), mislim da ta mogućnost nije u potpunosti iskljućena, ali trajnije probijanje naniže razine od 800 bodova bi bilo golemo iznenađenje svim vodećim tehničarima diljem svijeta, prema onome što pratim.

a i realno ispod 800 bodova je sp jeftin fundamentalno, čak i uz projekcije sa značajno samanjenim dobitima amerčkih kompanija.

bumo vidli..rekli su slepci.
[/quote]

hoce li s&p bit jeftin na 650 i kad E bude na kvarat danasnjega ili E bude negativan ?? A mislim da se drze na PEoko10..
[/quote]

PE je oko 20, a za domacu zadacu prouci malo fundamente 2001. pred ulazak u recesiju.
narocito obrati paznju na BV!
sad i onda, pa extrapoliraj na 600pts S&P500, pa zakljuci sam jesu jeftini ili ne [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



sada gibam na sastanak…

javi se kad se vratiš,da čujemo kaj ste odlučili, up il’ down!!! [lol]
[/quote]
odlučili smo: stečaj!

p.s.
sastanak pomaknut za 14:30

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@Croman
Dakle moguca je formacija bear market truncation?
Pitanje je samo koliko je moguce

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

evo, svi misle da sam fond manager!! [shocked] [lol]
a to možda tek budem…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


evo, svi misle da sam fond manager!! [shocked] [lol]
a to možda tek budem…

s obzirom da se ocekuje visak PM na trzistu "good luck with that"

ili druga

fond manager upravlja s imovinom. Problem je sto imovine nema [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

@vipy
eeee, zato će brokeraja uvijek biti.
a netko će trebati i vođenje portfelja.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


a netko će trebati i vođenje portfelja.

nitko sretniji od mene, al to bas nije islo niti do sada, a mislim da ce sada ici jos manje…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close