Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jebemu mise kako ti mene zbunjuješ svojim stalnim podpitanjima (upućenima vladu, MMM i ostalima).
vrludamo od 2200 do 2800…ak ti se riskira vrludaj i ti, ak ne čekaj potvrdu novog trenda i to je to, ne treba puno filozofije. [kiss]


jebemu mise kako ti mene zbunjuješ svojim stalnim podpitanjima (upućenima vladu, MMM i ostalima).
vrludamo od 2200 do 2800…ak ti se riskira vrludaj i ti, ak ne čekaj potvrdu novog trenda i to je to, ne treba puno filozofije. [kiss]

pa covjece ti si mu dao najiskreniji i najposteniji savjet
bitno mu je samo da uhvati ritam i ne pogresi korak i pobit ce tezu da je tajkunizacija u Hrvata zavrsila
pofuk


…zastavice u padajućem trendu?!

Ja mislim da ronimo do 2000, a sutrasnja trgovina ce nam pokazat jesam li u pravu ili nisam


sp500

1. target – 665

Vrlo blizu razine 666
[lol]

@ZliProrok

I druge dvije knjige skinjene. Sve O.K. Hvala

Ma ja sam unutra 80% pitam i za ovih 20% da sve sve stavim.

S tim da tih 20% trebam za 3 mj.
[/b]
Evo čisto onako

Ako bi kupio npr. Ledo samo 6kom. po 5500 (33 000)
a on u roku 100dana bio 8500 zarada je 18 000 meni to nije malo.
Bar ne meni jer novac trenutno ne trebam.
( i to Vam netreba biti čudno – naime dionica se strmoglavila sa 13k na 6k i u kraćem roku)

E pa moje pitanje gledajte iz ove perspektive ….

Hvala na odgovoru svima

S obzirom da mi se čini da nisi baš jako dobro potkovan znanjem , moja ti je topla preporuka da lijepo onda čuvaš tih 20 % do dana kada će ti trebati.

Osim ako nisi spreman suočiti se s činjenicom da će ti ta lova za 3 mjeseca možda vrijediti za 10, 20 ili 30 % manje, ne vidim zašto bi onda riskirao.

Iz moga dvogodišnjeg iskustva : nisam tehnički potkovan kao ni ti pa bi ti možda moj primjer dobro dočarao …. Većinu puta kada sam htio zaraditi 10-20% u kratkom roku dogodilo mi se da sam upravo toliko izgubio ( bar 7 od 10 puta se situacija razvila suprotno mome očekivanju ) …

dakle što bi učinio da ti taj ledo za 100 dana bude vrijedio 3500 kn po dionici , pa da ti onda uloženih 33000 vrijedi 21000 , a tebi treba onih uloženih 33000 ? [undecid] ( ovaj scenarij je jednako moguć koliko i ovaj tvoj gore )

toliko od mene . POZ.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

..netko je danas spustio ručnu ,indeksi u Aziji i na futuresima u tamno zelenoj boji !Pesimizam kojeg smo imali prilike čitat ovaj vikend potvrđuje onu staru –kad svi očekuju pad, dogodi se suprotno.
Danas bi INAŠI-mogli u šoping… [thumbsup]

POKRET OTPORA


..netko je danas spustio ručnu ,indeksi u Aziji i na futuresima u tamno zelenoj boji !Pesimizam kojeg smo imali prilike čitat ovaj vikend potvrđuje onu staru –kad svi očekuju pad, dogodi se suprotno.
Danas bi INAŠI-mogli u šoping… [thumbsup]

daj bože .. možda i hoće .. ali .. da li je tko od sveprisutnih forumaša zadnjih dana možda bio u mjenjačnici kupit koji eurić .. e pa nema ih tj. na kapaljku .. tek toliko o lovi od ine

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


..netko je danas spustio ručnu ,indeksi u Aziji i na futuresima u tamno zelenoj boji !Pesimizam kojeg smo imali prilike čitat ovaj vikend potvrđuje onu staru –kad svi očekuju pad, dogodi se suprotno.
Danas bi INAŠI-mogli u šoping… [thumbsup]

po tvome danas Inaši nebi trbali u šoping jer svi to očekuju od njih!

dan je pametniji od noći

mogući pogled na grobi: zaključak izveden na temelju malog segmenta rasta u 3 koraka…
ne mora biti točan (manji valovi češće "griješe").
stoga ostaje naputak o 2850 kao točki nakon koje ide kupovni signal…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



..netko je danas spustio ručnu ,indeksi u Aziji i na futuresima u tamno zelenoj boji !Pesimizam kojeg smo imali prilike čitat ovaj vikend potvrđuje onu staru –kad svi očekuju pad, dogodi se suprotno.
Danas bi INAŠI-mogli u šoping… [thumbsup]

po tvome danas Inaši nebi trbali u šoping jer svi to očekuju od njih!
[/quote]

…upravo suprotno ,petak je bio za većinu dan, kada je trebala uletit lova od INE,međutim bio je čorak.. [thumbsup]

POKRET OTPORA

ne ulažite novac koji će Vam uskoro trebati…to je prvo i osnovno pravilo….pod uskoro smatram minimum 3-5 godina….(goldy)

New Report

Close